şükela:  tümü | bugün
  • bana aşağıdaki mesajı atma cürretini gösterebilmiş bir orospu çocuğu! özellikle orospu çocuğu yazıyorum ki bu entry'i de şikayet etsin. yavşak kendini ne sanıyorsa.

orospu çocuğu demiş miydim???

--- spoiler ---

(#78062270) emniyet genel müdürlüğüne hakkında ekran görüntüsüyle birlikte suç duyurusunda bulundum bilgin olsun. seni yakalayıp hapse atmayacak devletin anasını sikmek biz avukatlar olarak boynumuzun borcu olsun arkadaşım.
    --- spoiler ---
  • atatürk ve cumhuriyet düşmanı, özel mesajdan küfür spamlayan, ailesinde zaman gazetesi abonesi bulunan eski fetöcü.
  • hiç entry'si olmayan, anan orospu senin diye mesaj atan, ekşisözlük moderasyonunun en sevdiği tür yazar.

ulan biriniz ahlak sahibi olun akpliler. biriniz be
  • hic entry'si olmadan kufurlu msjlar atabilen ahlaksiz bir akpli. moderasyonun en sevdigi.

yallah arabistan'a.
  • çakma avukat galiba..gerekli yerlere bildiriyorum hadi bakalım hangimiz güzel şikayet ediyor :)

edit: orospu çocugu demişim terörü övenlere onun için şikayet edecekmiş...ama attıgı mesajda devlet”e yargıya küfür etmiş yok artık yaaa :)
  • vay tehdit ha en sevdiğim. beni de tehdit etsene. bak yazarımsı, beyin güzel bir organ kendini zorlayıp kullanmanı tavsiye ediyorum. haaa benim denizanası gibi beynim yok diyorsan kendin gibi beyinsizlerin yanında takıl. tehdit ne be? buranın haydutu sen mi oldun? kan alırlar haberin olsun.

senin gibi insanları niye sevmem biliyor musun? kanınızda ihanet ve faşizanlık var. ata'ma dil uzatırsan o dili koparır bir yerine tıkarım senin. yettiniz be bi bitin artık. beyinsiz bu yaptığın tehditleri bile ata'mızın kurduğu rejim sayesinde yapıyorsun.
    la bu evdeki %50'den biri sanırsam.
  • sözlükten atıldı sanırım. keşke suratına bakarak küfür etseydik. böyle arkasından etmek olmadı.

neyse libidom yüksek, gerisini sizinkiler halleder.