şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #49847815)

adamdır, helal olsun.
  • (#49847815)
    kardeşi ygsde istediği yere yerleşmiştir umarım.
  • bazen hayatın ne kadar adaletsiz olduğunu düşünüp sövüp duruyorum. insanların ne kadar nankör, ne kadar açgözlü olduğunu düşünüp isyan ediyorum. sonra bu adamın #49847815 numaralı girisindeki yazısını okuyorum ve yok lan bu dünyada, bu ülkede böyle güzel insanların da varlığını hatırlıyorum ve mutlu oluyorum.

iyiki varsın koca yürekli insan.
  • "insanlar her zaman kahraman olamazlar ama her zaman insan olabilirler."
    bu yazar arkadaş bir hareketiyle kahraman da olmuştur. helal olsun.
  • bu arkadaşa ulaşabilen ya da sağlığının yerinde olup olmadığını bilen kimse varsa yeşillendirsin.
  • en son 11 ekim'de kendisinden gönderdiğim bir mesaja cevap aldım. yazdığı 63399448 nolu entryde silinmiş durumda. bilgisi olan yok mu?
  • (bkz: #69245962)
    bu güzel insanın annesi ile ilgili bu isteğini yapamaz mıyız?

bir yardım kampanyası yapsak olmaz mı?
  • tüm dileklerin gerçek olsun güzel kalpli yazar arkadaşım. senin dileğin gerçekleştiğinde emin ol hepimiz kendi dileğimiz gerçekleşmiş gibi mutlu olacağız.
  • iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir

o yaradan görmez mi?! duymaz mı?! hepsini bilir işte. en saklı, en gizli, en sessizleri herşeyi bilir.

(bkz: #49847815)
    senin o güzel kalbini seveyim ben.
  • sözlüğün jet fadılıdır. bu yüzden de kendisini tebrik ediyorum. hep dinci çomarlar dolandırılacak değil ya biraz da çakma entel sözlük solcuları duygu istismarıyla dolandırılsın.

o pişmiş kelle gibi sırıtarak sergilediğin porselen dişlerine kurban reis. durma devam et arkandayız. şu ota boka duyar kasmayı marifet sanan ekşicileri yeni projelelerinle biraz daha söğüşle.

edit: https://twitter.com/alperenarslntas şu eşgale bi bakar mısınız? yüzü bağırıyor ben yalancıyım güvenilmez biriyim diye. değil yardım etmek 1lira yol param eksik dese inanılmaz.