şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük kampanyası. arkadaşlar daha önceki kampanyalardan bildiğiniz üzere onemliuyarilar nickli yardıma muhtaç arkadaşımız sözlük yazarlarının yardımlarıyla evini yeniletti ve içini de baya bir yeni eşyayla doldurttu. bu konuda hepinize çok teşekkür ediyor. fakat kendisinin yeni ihtiyaç listesi bugün itibarıyle elime ulaştı.

- playstation 4
    - en az 8 adet ps oyunu (fifa 17 ve nba 2k 17 kesin olacak)
    - şömine
    - bir adet 70'lik malibu

düşünebiliyor musunuz kendisi kadıköyde oturuyor ve hala bu temel ihtiyaçlarından yoksun. enayientel nickli arkadaşımız malibuyu alacağını açıkladı. jetfadil beni de kandirdi nickli arkadaşimizsa şömineyi ayarlayacakmış. şimdi siz pek yardımsever yazarlardan da listenin kalanı için para talep ediyoruz.

iletişim için mesaj kutum 7/24 açık. kredi kartı geçerlidir.
  • sonuna kadar desteklenmesi gereken kampanya.

p.s. detaylı pm alayım.
  • porselen dişli, 2 arabalı tiki arkadaşımıza normal ps4 yakışmaz diyerek ps4 pro hediye ederek katılmak istediğim kampanya. adresi pm'den yollarsanız kargoya yarın verebilirim.
  • kollarını karşılayacağım kampanyadır.
  • arkadaşlar onemliuyarilar arkadaşımız tadilatla ilgilendiği için şu sıralar çok yoğun.

o yüzden lütfen bu kampanyada toplanan paraları bana gönderin, ben kendisine ileteceğim.

ıban numarası özelden verilecektir.

not: kendisi ps4 değil ps4 pro olmasını talep ediyor. yapmışken tam yapmalıyız. başaracağız.
    unutmadan, 1 tane de fazladan dualshock 4, annesiyle pes atacaklar.
  • ben 1 ay önce almış olduğum cihazı ve yanında 10 oyunu seve seve son fularlı bükücüye verebilirim.

şüphesiz ki keriz silkeleyici insanlar kolay yetişmiyor, onlara hak ettiğini vermeliyiz.
  • (bkz: bakın bu çok yanlış)

yapmayın böyle şakalar, bakın buna bile inanıp para yollayacak insanlar var.
  • parası ps plus almaya yetmeyeceğinden cihazı almakla kurtulamayacağımız hayır işi.