• cem yılmaz'ın kuzeni. bir dönem thy'de çalışırken hatırlıyorum bu adamı.
  • heykeli yapılası patron... artı 3 ün olmazsa olmazı...
  • tam adı öner faruk ışık'tır.
  • vefalı, adam gibi adamdır kendisi. 10 yıla yakındır tanırım. çok samimi olmasanız bile her karşılaştığınızda 'çok samimiyiz' hissi veren nadir insanlardandır. en son erdal tosun'un cenazesinde gördüm kendisini. gasilhanesinden, mezarına kadar her şeyiyle ilgilendi. bakın bunu laf olsun diye söylemiyorum. bu adam yapımcı. ne paraya ne de başka bir şeye ihtiyacı var. ama yeri geldi mi ailenin en genç delikanlısı gibi sevdiklerinin iyi ve kötü gününde koşturmaktan asla gocunmuyor. öner ışık gibi adamların sinema sektöründe çoğalmasını diliyorum.
  • adam gibi adamdır.
  • gözlerim beni yanıltmıyorsa her şey çok güzel olacak filminde altan'ın üç kağıtçı arkadaşı suat'ın barında arkadaşıyla bira içen tevfik'i oynamıştır. arif v 216'da da barış manço'nun yancısıydı sanırım. biraz kurcalasak heralde çoğu cem yılmaz filminde figurasyonda görürüz kendisini.
  • müthiş egolu gibi duruyor, köşe başında ateş yakan mahalle abilerinin burjuva hali.
  • fevkalâde derecede mütevazi olan insandır.

çok severim kendisini, cem yılmaz' ın sağ koludur.

a dan z ye kendisi organize eder.

cem yılmaz ın gösterisinde bahsettiği, little little in to middle sözünün baş kahramanıdır ve çoğu filminde ayrıntı rollerde yer alır.

bir tat bir doku gösterisinin tanıtım videosunun başlagıcında yer alan kapalı havuz sahnesinde havluyu getirendir.
hesabın var mı? giriş yap