şükela:  tümü | bugün
 • onision'dan hanımlar için geliyor,
  https://www.youtube.com/watch?v=3dngg-trwlm

  dramatic look!
 • en çok nefret edilen/korkulan youtuber. bunu hak ettiğini söyleyemem, sonuçta its just a prank diyerek kadınları elleyen sam pepper veya insanların yaşadığı sıkıntıdan ve düştükleri zor durumdan beslenen keemstar gibi herifler de var youtube'da.

  adamı farklı kılan açık ve net olması. kimseyi pışpışlamaması, politically correct olmaya uğraşmaması. birine direkt şişko diyebiliyor mesela. karşısındakini üzme ihtimalini pek sallamıyor. diğer popüler youtuber'lar gibi hepinizi çok seviyorum, beni siz var ettiniz demiyor.

  bunu diyenden nefret ediyor. takipçilerine saygısını onlara twitter'da cevap yazarak, düzenli olarak 3 kanalına da video koyarak ve dikkatli bir şekilde edit'leyerek yapıyor.

  ya seversin ya nefret edersin tarzı bi adam yani.

  eşi laineybot (kanalı) ile onun kanalındaki, ilişkileri üzerine olan videolarının bazıları komik.

  -onision isimli asıl kanalı

  -onision speaks isimli ikinci kanalı

  -uhohbro isimli üçüncü kanalı
 • ...
 • youtuber, 32 yaşındaki greg daniel jackson. ilk izlediğim videosu uhohbro kanalındaydı. hiç de izlemem takip etmem şu youtube olaylarını. düşünmüştüm heralde bu adam için izleriz artık diye.
  sonra takip ettikçe şu 3. kız olaylarına denk geldim. bişeylere yorum yaptığı dans ettiği falan saçma komik videolardan hopp olayı anlatıyor karısı bi yandan o bi yandan videolar çekiyor,evilik bitti/barıştık/hailey hamile vs ort 300bin izlenmesi varken 1milyonu geçiyor falan. başkası olsa direkt yalan der geçerdim ama baya da ciddiler yani.

  iğrençti. homofobik olduğumu düşünmüyorum ama paylaşıp durdukları biseks ilişki şekillerinden hoşlanmadım. karısını anlarım ama kendisi straight bir erkek olarak resmen 2 kız daha iyidir diyip kabul etmiş geleni. gerçi bundan rahatsız olmak homofobiyle alakalı da değil sanırım. gülmek için izlediğim kanal neye dönüştü.

  son olay kanallarının tarzı da değil, izlenme/abone kastılar. zaten esas kanalını da bırakmış 1 hafta önce. şuan sadece uhohbro'dan paylaşım yapıyor.

  özel hayatın için de ayrı kanal aç greg abicim.

  edit. bırakmamış
 • en son kendisine sinirlenmiş olunmasına rağmen * sıkılınca hala akla ilk gelen youtuber. açıyorum bazen arkaplanda konuşuyor hem ses tonu güzel hem baya kafa. özelinden bahsetmediği sürece tam arkadaş olunacak kişi.
 • artık ölü bir kanala sahip youtube’un en nefret edilen kişisi. hatta öyle ki 1 buçuk milyondan fazla abonesi olan kanala yüklemeleri 20 bin civarında izlemelerde kalıyor. insanlar nefret için bile izlemiyorlar. mesela birinden aşırı nefret edenler o kişiyi nefret etmek için izlemeye devam ederler ya bu arkadaşta öyle bir izlenme de kalmamış ve bu yüzden de kanalı bu gidişle yılda 100 izlenmenin bile altına düşebilir bir sene içerisinde.**