şükela:  tümü | bugün
  • en çok nefret edilen/korkulan youtuber. bunu hak ettiğini söyleyemem, sonuçta its just a prank diyerek kadınları elleyen sam pepper veya insanların yaşadığı sıkıntıdan ve düştükleri zor durumdan beslenen keemstar gibi herifler de var youtube'da.

adamı farklı kılan açık ve net olması. kimseyi pışpışlamaması, politically correct olmaya uğraşmaması. birine direkt şişko diyebiliyor mesela. karşısındakini üzme ihtimalini pek sallamıyor. diğer popüler youtuber'lar gibi hepinizi çok seviyorum, beni siz var ettiniz demiyor.

bunu diyenden nefret ediyor. takipçilerine saygısını onlara twitter'da cevap yazarak, düzenli olarak 3 kanalına da video koyarak ve dikkatli bir şekilde edit'leyerek yapıyor.

ya seversin ya nefret edersin tarzı bi adam yani. ben seviyorum açıkçası. ilginç biri, birçok videosu cidden epey komik.

eşi laineybot (kanalı) ile onun kanalındaki, ilişkileri üzerine olan videolar mesela.

-onision isimli asıl kanalı

-onision speaks isimli ikinci kanalı

-uhohbro isimli üçüncü kanalı
  • mükemmel bir konuşmacı. çok net, çok mantıklı şeyler söylüyor. bunları yaparken insana kahkaha attırıyor. dünyayı çekilir kılan şeyin mizah olduğunun farkında. parti kursa oy verilecek tiplerden.
  • şu andan itibaren resmen fanı olduğum er kişi. kendi üzerinden dahi müthiş geyikler döndürüyor.
    --- spoiler ---

trans olduğunu iddia ettiği bir videoda şu gibi ifadeler geçer: "...and i am really, cereal." tamam çok komik değil ama oniziyına yakışmış puhahslslxl. devamında da "...and i am a real supporter of 'l g b t e f g'..." tarzı bir şeyler diyordu. ben eğlendim.
    --- spoiler ---
    vine fenomenlerinin bin beş yüz videosunu arka arkaya izleyeceğinize bu adamı izleyin. farkındalığınız zirve yapsın.
  • youtuber, 32 yaşındaki greg daniel jackson. ilk izlediğim videosu uhohbro kanalındaydı. hiç de izlemem takip etmem şu youtube olaylarını. düşünmüştüm heralde bu adam için izleriz artık diye.
    sonra takip ettikçe şu 3. kız olaylarına denk geldim. bişeylere yorum yaptığı dans ettiği falan saçma komik videolardan hopp olayı anlatıyor karısı bi yandan o bi yandan videolar çekiyor,evilik bitti/barıştık/hailey hamile vs ort 300bin izlenmesi varken 1milyonu geçiyor falan. başkası olsa direkt yalan der geçerdim ama baya da ciddiler yani.

iğrençti. homofobik olduğumu düşünmüyorum ama paylaşıp durdukları biseks ilişki şekillerinden hoşlanmadım. karısını anlarım ama kendisi straight bir erkek olarak resmen 2 kız daha iyidir diyip kabul etmiş geleni. gerçi bundan rahatsız olmak homofobiyle alakalı da değil sanırım. gülmek için izlediğim kanal neye dönüştü.

son olay kanallarının tarzı da değil, izlenme/abone kastılar. zaten esas kanalını da bırakmış 1 hafta önce. şuan sadece uhohbro'dan paylaşım yapıyor.

özel hayatın için de ayrı kanal aç greg abicim.