şükela:  tümü | bugün
  • bir kaç dakika önce reisin rize'de sarfettiği vecize.

evet reis bozdur bozdur harca halkını.
  • milletimizin gücünü bilmeyen soytarıların anlayamayacağı derin söz.
  • suriyelilerimiz de var sayın reis, unutmayalım aman diyim.

güldüren açıklama.
  • 1 dolar kac halk?
    algi yonetimi yapma reyz..
  • dedi ve dolar 5.55 oldu . 1 saat önce 5.45 ti . teşekkürler.
  • başkan erdoğan yeni ekonomik planını açıkladı!
    türko halkını dolarla satacak.

--- spoiler ---
    bakın bu millete dolarla, devalüasyonla, ekonomik krizle sopa çekilen günler bitti. artık karşılarında o eski türkiye yok. bu millet gerekirse yirmi dolara turistlerin altına yatar ama bağımsızlığından taviz vermez!
    --- spoiler ---
  • lafla karın doymadığını bilenler soytarı da oluyor ya, size herşey müstehaktır.
  • onların halkı yok mu? ammaaan neyse ne. yarınki tipini benjamin sevesice damadın kameralar karşısına çıkmasıyla dolar zaten fırlayacak. yapacağı açıklama da buradan görüldüğü üzere halen ucuz popülizm dolu olacak. oradan bir fırlama daha.. bir iki aya kalmaz bu son iki haftada ekonomide yaşanan depremlerin etkilerini hissetmek malum kitle için. ondan sonra seyreyle gümbürtüyü.
  • olmak isterdim ama hiç olmadı be reis fakir geldim fakir gideceğim. plansız doğmuşum, plansız yaşıyorum bunda tek etken ben değilim ve plansız öleceğim sanırım. umutlu değilim reis gelecek adına değilim, insanlık adına değilim. üzülüyorum halimize bizim olmayanla övünmemize... ben cahilim reis bunu bütün gönlümle samimiyetimle söylüyorum fakat şunu anlayabiliyorum gerçekten biz üretmiyoruz. üretsek bile yeteri kadar üretmiyoruz kaynaklarımız kısıtlı... biz ne mi yapıyoruz reis ? onlar ürettikleriyle övünürlerken biz onların ürettiklerini yine onların para birimleriyle alıp ve yine onların kaynaklarını kullanarak övünüyoruz işte aramızdaki fark bu. biz üretmiyoruz reis ne fikir ne de meta...