• madem bu haltı yemek serbest (bkz: iddaa), birilerini tekelci yapacağına yurtdışında bu işi hakkıyla yapan şirketlere burda lisans ver, vergini al, vatandaşta yüksek oranlı, maç sınırlaması olmadan bahsin keyfini çıkarsın..

ama bende herkes gibi, amacın üzüm yemek olmadığını düşünenlerdenim.
  • avm yapmak için tarihi bina yakan insanların olduğu yerde hala nasıl bazı olaylar insanları şaşırtıyor bu da beni şaşırtıyor diye düşündürten olay...
  • ülkede bazı yasaklar var ki sanırsın kuzey kore filan.tamam arkadaş bende bir nebze olsun anlarım hani vergisiz iş neticede ülkede ki para gitmesin istiyorsunuz,buna karşı önlemde getirmeniz gerekli ama be dedeler siz bu işi tekel olarak yapmasanız daha güzel olmaz mı sizce de.avrupanın en büyük 3 kulübünden biri olan takımını forma reklamsız çıkaran adamlara ben ne desem boştur zaten.havanda su dövme işlemi bittikten sonra çekip giderim.
  • yakın zaman önce aldığım kumarı bırakma kararımla şahsımı hiç etkilemeyecek ceza. sigaraya gelecek %200'lük zamdan önce sigarayı bırakmak gibi. hatta bir türlü kazanamadığım o iddaa kuponlarından yüzlerce lirayı cebe atan, bana gülmeyen kaderin onlara kahkaha attığı şanslı itlerin üzüleceğine sinsice seviniyorum ne yalan söliiimm.
  • cryptocurrency ile oynanan sitelerden anca yarrağımın başını bulabilecekleri için abartılmış balon bir yasa.

anonim kumar keyfi için bakınız.
  • iddaa bile akp döneminde çıkmıştır.

(bkz: bets10 siksin ananızı)
  • yaran yanlış okumalara sürükleyebilecek başlıktır. (bkz: hayvansın reza)
  • kandırıldım milletim beni affetsin diyin .

panik olmaya gerek olmayan çağırılmadır.
hesabın var mı? giriş yap