• utancımdan yarısına kadar izlediğim küfür içeren bir rezalettir.
    "valla en güzel gacı da bu heee"
    "aq köylüsü sivas'tan bağlanmış" gibi berbat replikler içerir.

edit: pek yakında irem sak'ın da olaya dahil olacağını düşünüyorum. söz konusu sivas ise kendisi mutlaka ortaya çıkar. abnskdlk
  • yazık be bazen ben de yaşıyorum
  • online toplantılarda başıma gelmesinden en çok korktuğum durum bu hıyarın başına gelmiş. lakin bu derece kin ve nefret içerecek bir yorum niye yapar bir insan anlaşılır değil.

ayrıca, "hocam, you know turkish right?" diyen meriç yarmıştır.
  • yazık olmuş
  • işin acı tarafı, bu çocuk, yaptıklarından gelecekte de utanmayacak. utanma duygusu kaybedilince olan şey tam olarak bu.

bu işin kötü tarafı uzaktan eğitim de çoluk çocuğun oyuncağı haline geldi ki bu herif üniversitede okuyor.

edit: imla.
  • biz öyle bir toplumuz ki; kararlarını kendimiz almadığımız, bizim için belirlenen birçok şeyin esiriymiş muamelesi görüyoruz.

ismimiz yüzünden dalga geçilir, engelli doğduğu için aşağılanır, güzellik ve çirkinlik kaygısıyla ezilir, yüceltilir, kıyaslanırız. biz öyle bir toplumuz ki, karga bile daha vefalıdır.
  • çağrı iyi çocuktu ama bi kusuru vardı. mikrofon kapamayı bilmiyordu.
  • hocanın cevabıyla beni yaran rezalettir.

--- spoiler ---

- hocam you know turkish right?
    + evet, maalesef.

--- spoiler ---

kadın dili bildiğine pişman oldu lan.

edit; düzeltme.
  • daha mikrofon kapamayı bilmiyor, sivas’tan bağlanıyor diye adamla dalga geçmeye çalışıyor.
  • bir tane saygısız, kendini bilmeyen ve insanları aşağılamaya çalışan küçük bir organizmayi barındıran rezalettir. sosyal medyada gülünecek ve yaptığından asla utanmadan belki de bunla gurur duyacaktır. geleceğe dair umutlari söndüren faktörlerden şimdilik sadece bir tanesidir. allah ıslah etsindir.
hesabın var mı? giriş yap