şükela:  tümü | bugün
32 entry daha
  • asla komik olmayan müthiş bir disiplinsizlik örneğidir.

aslında olayın yaşanması normal, olabilir böyle şeyler ama hocanın tavrı çok enteresan. baya baya “arkadaşlar sessiz olalım” diye uyarıyor. ben erkek halimle biri derste böyle küfür etse ona ne derdim, ilk karşılaştığım yerde neler yapardım bilmiyorum. heralde okul hayatını filan bitirmeye çalışırdım... kadında tık yok..

heralde o eski hababam sınıfı filmlerinde gördüğümüz edebiyat öğretmeni semra hanımlar mahmut hocalar gibi onurlu idealist eğitimciler kalmadı artık..

kadın için küfür filan gayet standart sözler, öğrencinin küfür etmesi de normal yani bi problem yok. derste olmasalar kadın çocuğa oğlum küfürlü konuşmak kötü bi şeydir diye kızmayacak bile ahahsjlsldşdjdjd
  • celal bayar üniversitesi hazırlık öğrencisi olduğu konuşuluyor. asıl rezalet matchthe verbs ile eğitim yaptığını zanneden üniversitedir. okutmanın ingilizcesinde sorun yok da çocuklara böyle eğitim verirseniz nasıl ıngilizce konuşmasını bekleyeceksiniz?

ayrıca "ben kendimi görmüyorum o nasıl vurdu amk" ile yaran öğrencidir.
  • sınıf başkanı bu günler için varmış demek ki. öğretmen admin, sınıf başkanı yönetici olsun madem öğrencilerin aile eğitimi zayıf.
    ben de bir dönem sınıf başkanı olmuştum kimse siklememişti.
  • bunlar mezun olup, faydalı bir insan olacaklar öyle mi?
    ulan ben sizi çöp öğütme makinesi yaparım ancak!
  • bu gerizekalı programın sesini kapatmış,mikrofonu da kapadığını zannediyor o yüzden böyle rahat konuşabiliyor ve uyarılara aldırış etmiyor.aslında hocaya bir saygısızlık amacı yok ama başı ağrıyabilir.
  • arkıdaşlar nerde yaşıyosunuz acıbaaa???
  • ülkeye bir faydası olacağını sanmıyorum.
  • aha gençlerin hali daha mikrofon nerede bilmiyor ama pc oyunlarındaki tüm ayrıntıları ezbere bilir . küfürlü, saygısız, beyinsiz bir nesil yetişiyor öğretmen - öğrenci kim ?
  • gece gece gülerek, keyiflendim. microsoft teams kullanıyorlar sanırım. hocaları en baştan herkesi mute yapabilirdi. böyle şeyler olabilir, 130 kişiyi toplamışsın, adamı osururken bile duyarsın. esas sorun teams kullanmayı bilmeyen hocadadır bence. teams'in bir özelliği öğrencinin
    de kendi sesini kısıp açabilmesidir. yani herkesin sesi baştan kısılmalı, cevap verecek öğrenci o an açıp, ardından yine kapatmalıydı.
  • -do you need more explanation?
    -ya yok ama anasının a.. yaa!

salak değiliz hocam demek istemiş.
83 entry daha