• okul başladığından o ses kaydından bulunmucak mı? ee geçebilicek mi o dersten. ben olsam geçirmem.
  • dersin ortasında "nası gördü amk ben kendimi görmüyorum." diyerek yarmıştır.
  • hangi üniversite olduğu merak uyandırmıştır.

hocanın tepkisine bakılırsa özel bir üniversite olduğunu düşündüm.

edit: üniversitenin celal bayar üniversitesi olduğuna dair yeşillendiren arkadaşlar oldu. doğruluğunu bilmiyorum.

özel üniversite olabileceğini düşünme sebebim özeldeki hocalara yoğun bir baskı var. özellikle öğretim görevlisi eski adıyla okutmanlara daha fazladır bu baskı.

videodaki hocamız da pek tepki vermemiş ya da verememiş. üzerinde baskı olmasından dolayı diye düşünmüştüm. bu konuda da eleştirenler olmuş. özel ve devlet üniversitelerini eğitim seviyeleri açısından karşılaştırmadım.
    hocanın yerinde ben olsam çok daha sert bir tepki verirdim. ama tabi üzücü bir durum.
  • utanç verici öğrencidir. saygı ve disiplinin olmadığı bir ortamda eğitim kalitesinden söz edilemez.
  • gülmedim.
  • ''rush b rush b'' ahahahaha
  • ekşicilerin yine bir kısmının çocuğu savunup bir kısmının linçleyeceği başlıktır izlemek için geldim.
  • kendisine bir iki şey öğretmek için didinen hocaya karşı sergilenen ergen saçması davranışlara gülen, videonun altına ergen yorumlar yazan bazı yeni nesil örnekleri.
    komik değildi.
  • gülen liseli. en azından beyin kıvrımlarının gelişimi itibariyle. lol
hesabın var mı? giriş yap