şükela:  tümü | bugün
  • deli gibi saran android oyunu.

iki tane kafa ile gerçek zamanlı rakibinizin kalesine gol atmaya çalışıyorsunuz. oldukça eğlenceli.
  • (bkz: head soccer)
  • taa'nın reklamını yaptığı oyun. baya baya sarıyor.
  • bağımlılık yaratan online oyun.

yalnız bu oyunda bazı ileri zekalı aptallar hamle yapmayıp beklemeyi tercih ediyorlar o an telefonu kırasım geliyor.
  • muazzam oyun, kendi yaptığım oyun olsa ancak böyle yazardım. telefon için birebir, akarı yok kokarı yok. cross platform oynanabiliyor, (ios-android arası) muazzam lan.

yalnız gol attıktan sonra bacağını sallaya sallaya üzerine koşturan adamlar var, o sinirle gırtlaklayıp, soluk borusunu çıkartasım geliyor. şaka bir yana süper oyun.
  • şu sıralar delice sardığım güzel oyundur. 1 gol atıp kale önünde bekleyen ruhsuz arkadaşlara gıcık oluyorum sadece. taa o tarz oynayanlara bir çözüm bulunacağını söylemişti fakat şimdilik bir değişme yok gibi.
  • yok kale onunde duranlara uyuz olunuyormus, bir cozum bulunmasi lazimmis vs. bu ne lan?
    o kalede bekleyenleri s.ke s.ke kaleden cikart ki bir daha beklemesin orda. yoksa melis gibi aglamanin anlami yok.

ben 10 mac ust uste oynayinca "ulan ne sardi, ne cok oynadim" derken ilk siralardaki hayvanlar ne yer icer merak ediyorum. baglanti dusuk olmadikca guzel oyun vesselam.
  • şu sıralar lag yüzünden oynanmayan oyun. superonline fiber, ttnet vdsl, uydunet ve avea mobil ile hem android hem de ios da denedim, hepsinde zıçıyor.
  • deli gibi bagimlilik yapan oyun.ha laglar kale onunde bekleyen dallamalar falan isin cilvesi. bu olumsuzluklara ragmen haftanin 1.si bendeniz efem. agir issiz degilim bos vaktim cok.

edit: hileyle 10dk icinde 85puan alanlar oldugu surece 1. olmanin hic birsey ifade etmedigi oyun.
  • dün bir arkadaşımda gördüğüm ve dakkasında hastası olduğum oyun.