şükela:  tümü | bugün
 • gunumuzde komuniteye dayali her internet sitesinde insanlarin "ulan ne yapsam da suradan birisi ile sikissem" mantigiyla e$ey organlarinin beyin yerine kullanilmasi ile sonuclanan arzu, bir nevi icgudu. hatta ve hatta bu komunitelerde konu$lanan sansarlarin "abi hede.com un karilari le$ ama hode.com dan bir tane kaldirdim emdi bitirdi" nakaratlari bile duyulur olmu$tur. internet üzerinden siki$ olanagi saglayacak her arabirimin cok tutmasinin yegane nedenidir.

  hatta dunyanin sayili bili$im uzmanlarindan brian ciftka$arli'nin "i$ modeli geli$tirecekseniz uzerinden siki$ilebilmesi imkanini saglamalisiniz." ozdeyi$inin bircok it sirketinin duvarinda asili olmasinin sebebidir.

  örnek verdirmeyin, agzimini bozdurmayin bana.
 • aslında önemli olan 'komünite' değildir.
  yakın gelecekte test etmeyi tasarladığım bir hipotezim var şöyle ki:
  malzemeler:
  - beyaz fon üstüne stylesız filan boş bir web sayfası.
  - bir text box
  - bir submit butonu
  - text boxa yazılıp submit edilenleri sayfada gösteren bir kod parçası.

  hipotez:
  bu sayfada 1 hafta içinde fuhuş olur.

  bunun geçerliliğinden emin olduğumdan, böyle bir ortamda fuhuş oluyorsa, komünite ortamında kimin eli kimin götünde belli olmaz diyebilirim.
 • dogal bir surectir bu atesle barut yanyana dururmu demisler gercek hayatta farklimidir bir ortama girersiniz ordaki insanlarla tanisirsiniz ve illaki iclerinden bazilarini sikmek istersiniz (her iki anlamda hayat bu kotu insanlar yavsak dombili karaktersiz insanlarda var)
 • siki$me arzusunun ortam sinir tanimadiginin ispati..
 • evvelce yazdığım hipotezin en azından girişimciliği kanıtlanmıış aha da şurada:
  http://download.com.com/3302-2150-10176119.html
  commentlere dikiz.
 • (bkz: submit fetish)