şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sağda solda reklam bannerlarının hoplayıp zıplamadığı, eli yüzü düzgün dizi arşivi sitesi. videolar orjinal dilde, türkçe alt yazılı. görüntü ve ses kalitesi alternatif sitelere göre daha iyi görünüyor.
  • yeni online dizi izleme sitesi. izleyenler tavsiye ediyor. ben öyle dizi mizi izleyen bi adam olmadığımdan bakmadım pek. ben anca belgesel falan izlerim zaten, ne işim var diziyle miziyle.
  • internetten dizi izleyenlemeyi sevenler için tertemiz bir başlangıç sayfası.
  • reklamsız yayın hayatını sonuna kadar desteklediğim sitedir. şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli dizi izleme sitesi. belki gün gelir parasız kalırlar reklam koyalım bari üç-beş kuruş gelir olur demesinler. koy pay-pal bağışı bak nasıl çatır çatır akıyor paralar. reklama tıklayacağıma pay-pal'a tıklarım. benden söylemesi, aklınızın kenarında bulunsun.
  • benim gibi torrentten dizi indirmeye üşenen, bildik dizi sitelerinde sağdan solan fırlayan reklamlardan bayan tembeller için birebir site. sayelerinde tekrar dizi izlemeye başladım.
  • hizmet aldığı firmayı veya paketi değiştirmesi gereken site. en kötü ihtimalle sitesini cloud bir sunucuda çalıştırması gerekir. şimdi problem yaşamasada ileride yaşayacak belli ki, açılış hızında problem var. sitedeki reklam azlığı gerçekten iyi ama header kısmı öyle boş bırakılmamalı bence, hoş değil. (ama bizımlasın)
  • dizimag.com'dan sonra bendenizi tatmin eden sitelerden biri. hatta onların içinde açık ara en kalitelisi. bakıcaz. ileride bozmazlar inşallah.
  • yemişim açılış hızını beyler. derli toplu, temiz bir iş çıkartmış site. alt yazıların eklenme hızı da gözümden kaçmadı bu arada. adminle de konuştum haberler iyi.
  • ipad'de kasım kasım kasan dizibox'ı bırakıp geçtiğim site.

kojiro, eşekherif ve elif avcı'yı da orada görmek isteriz. ozy_wizard ve alchemist'i de buradan çeviriler icin teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ios 8 yüklü ipad 2 üzerinde maxthon tarayıcı ile kullanıyorum bu siteyi. aynısını yukarıda bahsi gecen sitede yapmak mümkün değil.

edit: düzeltme
  • çevirileri berbat olan dizi sitesidir.

özellikle de downton abbey'i kim çeviriyorsa, acilen yol vermeleri gerekiyor. çeviri hatalarından dizi anlaşılmıyor bile.