şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir ekşi sözlük yazarı, kelimelik'te hırslı olanından. çoluğun çocuğun hakkını yiyor sanki bazen, ama idare ediyorum. atsam atamam nereye atayım kıbrıs'a mı? gerçi işine gelirdi.

öte yandan bol kahkahalı bir insan bana kendimi komik hissettiriyor. (o kahkahaları başka türlü açıklayamıyorum)
    bu kahkahalar esnasında da göbeğini hoplatarak güldüğünü farz ediyorum, belki göbeği yok, çok fit ama umrumda mı? (elbette değil) o kahkahalar bir göbeği hak ediyor benim gözümde yoksa boşa gitmiş sayarım.

en az benim kadar yaşlı, en çok benim kadar hasta. tanıştığımızdan beri onun aksırmadığı benim öksürmediğim gün sayısı bir elin parmaklarını geçmez, bugün üzülmesin diye söylemedim (aslında diline düşmeyim diye) ama sanırım hasta olcam, bi titreme var bünyemde. ortak paydamız antibiyotikler ve c vitaminleri olabilir aslında, bunu şimdi buldum ^_^
  • kendisini en iyi şöyle tanımlayabilirim:

"orada bir arkadaş var uzakta, gitmesem de görmesem de o arkadaş benim arkadaşımdır."

samimi ve içli cümlelerine şarkılar bandığım.
  • en güzel cümlelerini entrylerinden ziyade, özel mesajlarda yazan, sohbetini sevdiğim badim.
    uzun saatler yazar sohbet ederdik kendisi ile, hem saatlerce güler hem de dertleşirdik.
    1,5 yıl aradan sonra nihayet yeniden kavuştuk, anlatacaklarımız için dakika kolluyoruz efendim. vira bismillah, meraktayız.
    umulduğu gibi göbekli değildir efendim kendisi, not düşelim. yakışıklı, geniş omuzlu, sportmen bir beyefendidir. *