şükela:  tümü | bugün
  • girişimcilik ve ekonomi alanında dikkat çeken haberleriyle yayına başlayan oluşum. hap haberleri hemen okunuyor. sitelerinde de eğlenceli haberler dikkat çekiyor.
  • tesadüfen karşılaştığım, biraz inceleyince 'iş var' dediğim, detaya boğmadan haber veren şık site (umarım bozmazlar).
    'bir-iki dakikada okunur' olayı fena olmamış, kafa yorulursa ilerleyen dönemde her yerinden bir şey fırlayan sitelere alternatif olabilir...
  • güzel kaliteli haber yapıyorlar. beğendim. eskinden nayn.co vardı onu da sevmiştim. kesin bu da kapanır amk. neye el atsam kurutuyorum. cenabetlik diz boyu. evet.
  • kesinlike takip etmeye değer iş ve yaşam portalı. ios mobil uygulaması oldukça sade ve işlevsel. günde buradan bir kaç bildirim alıyor ve keyifle okuyorum.
  • müthiş düşünülmüş. kısa ve öz deyiminin app olmuş hali. türk yapımı olması ayrı gurur verici yanı. yalnız o dakikalar biraz kırpılmış gibi geliyor bana. ya da ben yavaş okuyorum.
  • en fazla 3 dakikada okunabilen haberler üreten site. aynı zamanda son zamanlarda gördüğüm en iyi uygulamalara sahip. istediğiniz zaman girip haberleri okuyabiliyor, vaktiniz yoksa akşam saatlerinde kahveniz kısmından günün önemli gelişmelerine ulaşabiliyorsunuz. umarım uzun soluklu olur.
  • is ve ekonomi dunyasindaki haberler kimi zaman cok bayar insanlari. turkiye'deki gazetelerde ekonomi haberlerinin en az okunan bolum olmasinin sebebi yorucu dili, anlasilmaz terimler ve bahsi gecen rakamlarin bircok insan icin hayal bile edemeyecekleri uc noktalarda olmasidir. malatya'daki bir dayi ekonomi haberlerini gorunce sanki benim param der gecer bir de ustune ustluk elestirir. bu uygulama iste tam burda devreye girer ve herkesin icinde bir yerlerdeki girisimcilik hissini uyandirmayi basarir. adamlar bu durumu o kadar iyi anlamislar ki , zira yayinladiklari haberlerde koyduklari okuma sureleri, is ve ekonomi dunyasindan bihaber insanlari bile bu konular hakkinda fikir sahibi yapmaya tesvik eder. kullandiklari dil asla yormadigi icin ilk basta ilginizi cekmeyen haberleri bile okuma istegi hissine kapilirsiniz. yaptiklari seye bilal'e anlatir gibi anlatmak dersek yeridir. ıceriklerinin cok buyu bir bolumu ozgundur. is ve yasam ile ilgili bilmeyenlerin ogrendigi bilenlerin kendilerini gelistirebildigi bir uygulama haline gelmistir.yaptiklari application ile web sitelerinden daha da kolay anlasilir bir duruma geldiler.hakan bas, sina afra gibi onemli isimlerle ilginc tekniklerle yaptiklari roportajlar da gelecek vaat ettiklerinin bir gostergesi. cekirdek yazarlar adini verdikleri bir projede okuyucularina yazarlik imkani da sunmaktadirlar. turklerin boyle bir konuda bu kadar pratik bir uygulama yapabilmesi beni sasirtti dogrusu.
  • türk insanının okumayla ilgili en büyük sorununu tespit edip bu sorunu çözmeyi başarmış dahiyane platform. her şey kısa ve öz. gereksiz bilgilere takılma gibi bir durum yok. spor haberleri için bir kategori ekleyebilirler ve (belki de ilgi alanım olduğu için) ekonomi haberleri arasında merkez bankasını konu alan haberler de görmek çok hoş olur. hotelling theory, bit coin gibi ekonominin ücra köşelerinde kalan konular hakkındaki ufuk açıcı yazılar ise favorilerim.
  • eğer altından sakizliohannespasa çıkacaksa takibe alacağım sitedir.
  • wimbledon' daki gösteri maçında kim clijsters' in bir seyirciyi sahaya davet etmesi haberini biliyorsunuzdur. sosyal medyada çok paylaşıldı, hepimiz de çok büyük keyifle izledik. işte o güzel oalyı böyle haberleştirmişler;

''ünlü tenisçi kendisine akıl veren izleyiciye etek giydirdi''

https://ontrava.com/…cebook.com&utm_campaign=buffer

ulan bu haber böyle mi verilir ya? şu güzelliğe bile bir çirkinlik bulaştıracaklar illa ki. ''etek giydirdi'' yuh! etek giymeyi mi aşağılıyor, kadını mı, ikisini birden mi...