şükela:  tümü | bugün
  • aslında ilk bakışta etik olarak olumsuz, ahlaka mugayir bir eylem gibi görünse ve buram buram torpil koksa da zaman zaman yalnızca iyi niyetin suistimalinin bir neticesi de olabiliyor.

---merhaba.

++oooo merhaba merhaba ''kardeşim'' geç otur şöyle. buyur buyur. hoş geldin.

---eyvallah.

++nasılsın, nasıl gidiyor?

---iyi çok şükür. bir sıkıntı yok. sen nasılsın?

++biz de iyi diyelim iyi olsun. geçinip gidiyoruz işte bildiğin gibi. ne söyleyim sana, ne
    istersin? çay, kahve... yemek yemediysen hemen arayım getirsinler.

---yok erdal. sağolasın. ya şey aslında ben çok vakitini almayayım. bizim bir iş var. dış cephe işi binanın. tanıdığın var mı yok mu onu sormaya geldim.

++haaa. tam adamına geldin ''kardeşim'' benim kanka var bu işin piri. bak sana şunu söyliyim. bizim binayı da onlar yaptı yıllardır ilk günkü gibi akarı kokarı yok. biliyosun bizim mekanı.

---evet hakikaten sizinki çok iyi.

++aynen ''kardeşim''

---öyle ise ben bi görüşeyim senin arkadaşla. yabancıya gitmesin iş.

++tamam kardeşim. al kartı burda.

---eyvallah. ben müsaadeni istiyorum artık.

++aaa bişeyler içseydik. hemen kalkıyo musun? neyse. bak ama bunu saymam beklerim yine. istediğin zaman. dükkan senin.

---sağ olasın. hadi hayırlı işer.

++sen sağol kardeşim. selametle.

erdal: alloooo. nabıyon lan?!

kaan: iyi çalışıyom. ne diyon?

erdal: sana bi düdük yolluyorum. iyice ayıkla.

kaan: ooo iyi iyi yolla.

erdal: komisyonumu da fazlasıyla koy. bunlar zengin acayip. biz de nasiplenelim. hheheh.

kaan: tamamdır. hadi görüşürük akşama.

erdal: tepedeyiz de mi?

kaan: hee tepe tepe.

erdal: iyi hadi kapa.

...dııt dııt dııt

erdal: kapadı lavuk. heheh
  • bir türkiye gerçeğidir, bütün işlerini böyle tıkır tıkır halleden tipler vardır.