• 2015 rock off festivali cumartesi günü öğlen arka arkaya soul sacrifice ve black tooth konserlerinde davul çalan, daha ileriki saatlerde gojira konserini izlerken yanımda belirerek 1-2 kankasıyla circle pit başlatan, aynı gece 12 de kadikoy dorock ta grup 13 olarak yine sahneye çıkan insanüstü davulcu.
  • (bkz: motto müzik) kanalında davul dersi veren blacktooth ve murder king davulcusu. ilk ders. ne kadar sempatik ve cana yakın olduğu da video izlenince görülebilir.
  • pasifagresif'le yaptığı röportajı gördüm de, şeker gibi adammış lan, vay anasını. niye şaşırdım böyle ben de bilmiyorum sdkfjdklgf, türk metalcisine karşı önyargımı yıktı adam valla:
    aha o röportaj: http://www.youtube.com/…aws&feature=player_embedded
  • ayşe saranın arkasında gördüm sanki.
  • malum haberde yazmayan bir detay olarak, cihazda 'kokain kullanmıştır' değil; 'lab test requried' (laboratuvar testi gereklidir) sonucu çıkmış ancak medeniyetin çağdaş öncüleri olan polisler ingilizce bilmediklerinden kafalarına göre 'kokain kullanmıştır' diyerek ceza kesmişler.

tabi ki tüm dünya'ya örnek olan bürokrasimizde işini adam akıllı yapamayanlar değil haklı olan kişi mağdur olmuştur.
  • onur tanidigim en iyi kalpli, adil ve neseli insanlardandir. belki biraz hiperaktiftir. meziyetlerini bir kenara birakiyorum onlari baskalari yazmis.
  • murder king ve objektif gruplarında çalan türkiye'nin en iyi davulcularından biri.(bana göre en iyisi)

metal davulcusu olarak ön plana çıkmasına rağmen tüm türlere hakimdir.
  • izmir urla'da haftada bir gün toplanıp müzik yaptığımız bir abi grubu var. hepsi 40+ birbirinden kıymetli kafadar insanlar.
    bugün bir abimizin kardeşi olarak müzik günümüze geldi onur akça. biralayıp sohbet ettik ve bir kaç şarkıda da davul çaldı. sound'u da sohbeti de çok iyi olan insan. rivayete göre isveç metal festivalinde lemmy killmister'ın cheseburger'ini almış farkında olmadan, lemmy abimiz de afiyet olsun ye demiş.
    çok kral ve kafa adam, tanıdık sevdik.
  • hani bazı insanlar vardır hayatınızda çok kısa bir süre dahil olup kalıcı etki bırakırlar..sizinde o zamanlara geri döndükçe yüzünüzde tebessüm oluşur..işte bunu sağlayan nadir dostlardandır onur akça..lisede çaldığı baterinin kırık bagetleri hala tozlu hatıra kutumda yer alır...yaşam enerjisine hayran olduğum sayılı dostlardan,kırmızı sakalı yanısıra vicdanıyla her daim hatırlanacak...
  • kazayla youtube'ta denk geldiğim ve bir günde beşer dakikalık 35 videosunu bitirdiğim harika insan.

geçmişte biraz eğitim alışmışlığım vardı. şimdi en bastan bi daha başladım seyretmeye. çok güzel anlatıyor.

izlemeye devam.
hesabın var mı? giriş yap