• bu adamla yıllar evvel ingiltere'de tanıştım. aynı dil okuluna gittik. iki yada üç ay boyunca neredeyse hergün görüştük. ingiltere yetmedi kalktık 4-5 arkadaş iskoçya'ya gittik, gezdik dolaştık. acayip eğlenceli, hoş sohbet, iyi niyetli ve temiz kalbiyle ingiltere günlerinden unutamadığım arkadaşlarım arasında kaldı. yıllar geçti koptuk hatta daha sonra hiç görüşmedik bile. biraz evvel hiç açmadığım televizyonumu açtım kanalları gezerken bu adamı ekranda gördüm. belki eski dostluğum hatırına belkide beni hayran bırakan oyunculuğundan dolayı hiç izlemediğim türde bir diziyi izlememe neden oldu. oyunculuğu hakikaten başarılı. her sahnesinde beni ayrı bir güldürdü. yolun açık olsun onur.
  • benim anlamadığım husus bu medyada gözüken tipitiplerin ekşi sözlük okuması fakat "bir sözlük var ya yazarları falan" diye adlandırmaları, okumuyormuş gibi yapmaları. yahu hayatım okuyorsun işte, gece yatmadan önce ne demiş bu hınzırlar, bu köpekler, bu salaklar gibi artık mezhebine göre hangisini dersin bilemiyorum diyip giriyorsunuz. eleştriye tahammülü olmayanlar kamera karşısında böyle ahkam kesmeleri de ayrıca komik zaten.

ayrıca bahsettiği kişiyi ünlü falan yapmadığı gün gibi ortada. yahu rasim ozan kütahyalıyı ekranlardan sildiren sözlük ulan burası. beni konuşturmayın şimdi.
  • rtük izin verseydi de kalemini kırarım yerine klavyeni götüne sokarım deseydi bu kadar tepki almazdı. iste bunlar hep rtük.
  • sözlük yazarlarının kalemini kıracağını söylemiş; memleketin en aşağılık yarışmacı profiline sahip tv programının sunucusu dombili.

görünen o ki; burada yazılan bir kaç olumlu entry seni coşturmuş. belli ki okuyorsun. okuma demiyorum yine oku hobi olarak ama her yazılana cevap verme. karşına kadrolu kameraman koyup bütün memlekete ahkam kesme.

ayrıca bu kalem kırma işlerini bırak. sen kırsan kırsan, kameralara gerdan kırarsın, kıytırık programına kabul ettiğin düdük makarnalarının mutfağında, fındığını cevizini kırarsın.

edit: boran79 alem adamsın.
  • aşırı gay enerjisi var. normal gay değil ama aşırı gay.
  • büyüklerin tabiriyle; (bkz: götümün kenarı)
  • sunucusu olduğu yemekteyiz programında, börek demek yerine bööğğrek diyen yüzlerce yarışmacıya, börek demeyi öğretmek için verdiği mücadele takdire değerdir.
  • yarın halk tv de program yapsa, seda sayan chp'li olur yemin ederim, kadın takmış adama... onur, kadın ne istiyorsa senden, ver kurtul.
  • az önce sunduğu kadın programında sözlükçülere gider yapmış olan şahıs.

"kaleminizi kırarım her boku eleştirmeyin" dedi özetle.

peki ayol, seni mi kırcaz büyükdopçu.
  • son zamanlarda ayıla bayıla izlediğim oyuncu. dizide canlandırdığı karekteri pek çok oyuncu farklı yapımlarda oynadı, ancak böyle bir karekteri bu kadar sevdiren başka bir oyuncuya rastlamadım. çok başarılı, diziyi izleme nedenlerimden biri.
hesabın var mı? giriş yap