• sen güzel bişeyi savunuyorsun, ama bende güzel bişeyi savunuyorum ; istediğim zaman istediğimi yapabilme yada yapmama özgürlüğümü savunuyorum. sanane lan?

benim savunduğum değer sizin lgbt’nizden bile daha önemli, hatta lgbt’nin de içine sığındığı en kıymetli değer, özgürlük iken siz nasıl olurda lgbt ayağına başkalarının özgürlüğünü gaspetme, “bak profiline lgbt bayrağı koymazsan seni sözlükte yobaz ilan ederiz” hakkını kendinizde buluyorsunuz cidden anlamıyorum.
  • biz sana ibne, nonoş, ılık, übung, vurduran , şorolo diyor muyuz kardeşim ? demiyoruz.

dolayısıyla sen de bu insanlara yobaz deme istersen.

normal bir tiptir kendisi.
  • tanım: troll başlık
  • yapmadım, yapmam. genel olarak hiç bir güne dair bir şey paylaşmadığım gibi onur haftası da pek de umrumda değil.
  • yapmak zorunda mıyım? seni zerre alakadar eder mi?
    insanlar istediği cinsel kimliği benimseyebilir bu zerre umrumda değil. saygı duymak zorunda da değilim ama zarar da vermem bana ne der geçerim. ama ben şu cinsel kimliği benimsiyorum diye bunu reklam eden tipleri sevmiyorum genel olarak. bana ne abi ne bok yiyorsan ye. yediğin boka saygı duymamı bekleme çünkü umrumda değil. bunun için profilimi renkli yapmamı bekleme. yapmayınca yobaz olmuyorum da. istediğin hayatı yaşa bana ne.
  • lgbti bireylerin eşit haklara sahip olması gerektiğini düşünen ve her ortamda kıvırmadan bunu savunan biri olduğum halde profil fotoğrafımı renkli yapmadım diye yobaz sayıldığım başlıktır.

hak savunuculuğunu profil fotoğrafı değiştirmek gibi basitliklerle sınırlayan sığırları ne hikmetse her fırsatta görebiliyoruz.

edit: imla.
  • şimdi profil fotoğrafımızı değiştirsek lgbt bireyleri fuhuştan koruyor muyuz hayır öldürülmelerine mani oluyor muyuz hayır. yalnızca ele güne duyar kasıp duruyoruz.
  • moda bu kardeşim moda.
    moda, trend, akım.
    5 yıl önce kaç kişi renkli profil yapıyordu?
    sen yapıyor muydun?
    lgbti bayrağı falan.
  • her şeyi desteklemek saygı duymak zorunda mıyız? bize aykırı gelen, inancımıza ters düşen bir şey olamaz mı? yapmıyorum ve yobazım itirazınız. var mı?
hesabın var mı? giriş yap