şükela:  tümü | bugün
  • dün annesini kaybetmiş hala tutuklu değerli insan.
    ülkeyi fetö'ye teslim eden iktidardaki zalimler zalimliklerini gizleyip mağdur olduklarını iddia ededursun bu halk sizi eninde sonunda çıktığınız yere gömecek.
    tarih sizin gibi çöp adamlarla dolu. ne ilk ne son olacaksınız. ama yok olacaksınız.
  • yayınları toplu halde birinde var mıdır, paylaşmak ister mi diye merak ettiren akademisyen.
  • tutuklandığından beri ilk kez bugün çıkarıldığı mahkemece tahliye edilen onur'umuz.
  • 160 günlük rehinliğin ardından bugün tahliye olan hocam, dostum, yoldaşım, abim.

bugün savunma yapmamış "yazılı tarihe kayıt düşmek" için sözünü söylemiştir.

https://bianet.org/…me-celebi-beyanlarini-tamamladi
  • hocamız fi tarihinde istanbul hepimizin girişimi'nin hazırladığı medyascope.tv'deki "şehir hepimizin" programına katılmış idi. belirtmezsem çatlarım: "gündem" ve "siyaset"ten köşe bucak kaçan annem pür dikkat dinlemişti. tarafımdan hakkında bilgi verilince de, mücadelesine hayranlık duyduğunu belirtti. zaten hocamızın basmakalıp siyaset bezirganları ile kıyaslamak hem safdillik, hem de büyük haksızlık.

"halk sağlığı" ve "barış" için çabalarından dolayı el üstünde tutmamız gereken değer'dir hocamız, teker teker şükran duymamız gereken onur'umuzdur.
  • ne zaman ismini duysam aklıma henrik ibsen'in bir halk düşmanıoyununu aklıma getiren adamdır.
  • devletimizin kanserle savaş kapsamında tutukladığı bilimadamlarından biri. allah zeval vermesin.
  • ileri tv'de doğan ergün'ün moderatörlüğünü yaptığı z raporu programına katılmış olan halk sağlığı ve epidemiyoloji uzmanı.

kabaca "pandemi ve kapitalist sistem" hakkında fikirlerini belirtmiş, pandeminin gelişimiyle sömürü düzenin arasındaki ilişkiyi faş etmiştir.

yayını izlemek isteyenler için youtube linki burada.
  • okuldan haksız bir şekilde uzaklaştırma alıp yanına gittiğimde bir öğrencime dokunma çağrısı için destek vermesini istemiştim. yanına girerken arkadaşım demişti " şeker uzatırsa kalkın demek kalkacağız". destek için bir süre konuştum. "ne yapabiliriz ki bakacağız" diye geçiştirdi beni onur hoca. sonra şeker uzattı. kalktık gittik. dün bizi okuldan atanlar ertesi yıl onu attı. ben ona destek olmak için oraya gittim.
hesabın var mı? giriş yap