• ysp mv aday listelerinden istanbul 2. bölge 4. sıradan aday gösterilmişti. bugün yaptığı bir açıklamayla "aday olduğumu sizlerle birlikte öğrendim, aday değilim" demiş. ysp muhtemelen kapatma davası, siyasi yasaklar vs derken aday listelerini hazırlamada epey gecikti ve son dakikaya kaldı. böyle şeyler olmamalı ama ysp'nin maruz bırakıldığı baskı ve hangi ortamda seçime girdiği düşünülünce hadi böyle hatalar olur diyebiliriz ancak garip olan bu açıklamayı da onur hoca'nın yapmak zorunda kalması... hoş bir durum değil, hoca garip bir pozisyonda bırakılmış, umarım düzgün bir açıklama gelir.
  • adaylık sırasını beğenmeyip sonradan yan çizen bir meslektaşım gibi duruyor.

açık açık söyle hocam sıramı beğenmedim diye. haberim yoktu da, evrakları emaneten verdim de, bırak bu işleri... yakışmamış...

parti böyle adamlara yer vermemeli zaten. öz benliğinden adaylar çıkarmalı. bugün sıra beğenmiyorlar , yarın satıyorlar...
  • ermeniler için etnik temizlik ve soykırım tehlikesi var iddiası ile uluslararası örgütlere kurtarma çağrısı yapan biri.
    kaynak: marksist.org
hesabın var mı? giriş yap