• kendisi iki ya da uc sene once facebook dan hesap acmis, artik nerden beni fark ettiyse arkadaslik gonderip, daha sonra hafif ozel mesajdan bana yurumusdu, yani bir anlam da verememistim o zaman acikcasi, daha sonra instagramdan da takibe almis, ordan da resim begeni durumlari olmustu, gecen bir fark ettim ki arkasi donuk bir bayanla su hani unlu bir poz var ya, kadin arkasi donuk elini uzatmis, adamin sadece elinin gorundugu, klise olan pozdan vermisler. akabinde adam beni takibi birakmis, facebook hesabini kapatmis. sanirim bu cok capkin bir adam, artik yeni iliskisi kimse listesindeki guzel kadinlari ayiklamis. bu devirde bu medeniyetsizlige pes, doktor olmus, televizyona cikan, okumus insanlara boyle seyleri hic yakistiramiyorum, insan once kendini bilmeli, bir kadin da yanindaki adama guvenmiyorsa hic o yola girmesin, karsindaki her guzel kadin da ilkesiz degil, sen once yanindakinde ara, sadakat, guven vs. hem kim olursa olsun, takipci kazanmak icin takibe alip, sonra o seni nezaket icabi takibe alinca, takipden cikaran herkes cok itici geliyor bana, takip ettigin kisi sayisi ne kadar az, takipci sayin o kadar cok oldugunda sayginlik, kazaniyorum saniyorsunuz ya, yanlis, o oyle olmuyor. evet konu para diyorsaniz da onun bozmadigi bunya yok gibi bir sey, dogrudur. bu arada belirteyim, verdigi bir kac selama, gayet mesafeli ve duzeyli, merhabalar disinda bir dialogum ve iletisimim olmamistir kendisi ile.
hesabın var mı? giriş yap