• düşen caps’lerden de anlaşılacağı üzere kendisi koyu fenerbahçe taraftarıdır. hakem demiyorum zira hakem değildir gözümde.

edit: artık resmen de hakem değildir.
  • orda mısın tff? ben mi müdahale edeceğim yoksa sen mi?
    bu arada çok sayın galatasaray yönetimi istifa edin bir an önce.
    bu hakem arkadaş maça veriliyor hem de fb ile sizin sesiniz çıkmıyor.
  • senin hakemliğini taraftarlığını değil insanlığını sikeyim. insanın içi acır lan. ülkenin bitmiş halinin özeti gibi yavuşak.
  • şimdiye kadar görev aldığı 16 maç var ve bu maçların 5'i fenerbahçe maçı. istatistik olarak neredeyse imkansız bir oran tesadüf olması...

tek olduğunu da zannetmiyorum, derhal fenerbahçe maçlarını yöneten tüm hakemlerin nasıl seçildiği, bu hakemleri seçen kişi ve kurumların da fenerbahçe ile olan tüm ilişkileri soruşturulmalıdır.

muhtemelen hiçbir sik araştırılmayacaktır, böyle işin ta amk
  • bu herifin lisansını yırttırmak kendine galatasaraylıyım diyen herkesin görevidir. suçunun bedelini ödemeden konunun üstünün örtülmesine izin vermeyin.
  • bu şerefsizin twitter sayfasından:

https://pbs.twimg.com/…a/dn3couwxuaajr02?format=jpg
  • 2003 yılında futbolda artık ilerleyemeyeceğimi kabullenince futbolun içinde kalabilmek amacıyla hakemlik eğitimi aldım. dakika bir, hakem hocası olarak ilk dersimizi veren kişinin söylediği cümleler şunlardı: "hepiniz futbolun içerisinde olmak isteyen insanlarsınız, yani futbola ilginiz var. bunun herhangi bir takımın taraftarı olmadan gelişmesi belki binde 1 olacak bir olasılıktır, olamaz demiyorum ama çok zor. kısaca hepiniz bir takımın taraftarıydınız. ama o iş şu kapıdan girdiğiniz anda bitti. çünkü bir futbol hakemi, takım tutabilir ama taraf tutamaz. artık hiçbiriniz taraftar değilsiniz."

bu arkadaş o dersi almamış belli ki, taraftarlığı bir kenara bırakamamış. kimse fenerbahçeli olmasına ses edemez, ben şahsen etmem ama o pozisyona sadece sarı kart vermek, işte o direkt ispatıdır halen daha taraftar olduğunun...
  • takımdan bağımsız olarak fenerlisi cimbomlusu beşiktaşlısı birleşilmesi ve bu arkadaş benzeri insanlar bir daha maç yönetmekten alıkonulana kadar gündemde tutulması gereken hakem. yapılan harekete müsamaha göstermek, taraftarlıktan öte türk futbolunun geleceği olan gencecik çocukları sakatlamaya teşvik ve gene bu gencecik çocukların belki de vücutlarında oluşacak kalıcı hasara gülüp geçmek gibi bir şey. futbolun ya da herhangi bir sporun spor olarak kalıp intikam aracına dönüşmemesi için yerini hangi takım taraftarı olursa olsun sporcuları daha korumacı bir kişiye bırakması gerekli
  • henüz kariyerinin başındayken aziz başgan'ın gözüne girmeye çalışmış muhtemelen. bunu da oldukça amatörce yapmış. böyle bir kararın dürüstlükle veya liyakatla izahı olamaz.
hesabın var mı? giriş yap