şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok soru gelmiş kim olduğuna dair sosyal medya üzerinden ilk ticaret yapan insanlardan birisi, @butik hesabının da sahibi ki ticaret yapan kim varsa hepsi o hesabın peşinde çünkü adına açılmış 8m kadar hashtag var ama ticaret yapmıyor şuanda ne yapıyor ben de tam kestiremedim.
  • yeni bir proje başlatmış ve yeni bi ekip kuruyor olduğunu duyduğum kişidir.. tekrar başarılı olur umarım. .
  • kaliteli instagram fotoğrafları bulunan ve yeni bir proje başlattığını deklare eden genç ve yakışıklı bir arkadaş.
  • genç nesile örnek olabilcek potansiyelde bir ruha sahip bi arkadaşımız, yolu açık olsun.
  • adanalı başarılı girişimcidir.
    ama bu kadar abartıldığı kadar var mı bilemem.
  • genç, güzel bir girişimci arkadaşımız. yeni bir sosyal medya projesi varmış, merakla bekliyoruz.
    türkiye'de de böyle genç, kafası çalışan, girişimci arkadaşlarımızdan daha fazla görmeyi de çok isterim.
  • hedefine adım adım yaklaşan genç girişimci. büyük ihtimalle çok yakın bir zamanda sosyal medyada çığır açacak. merakla bekliyoruz..
  • (bkz: noluyo lan)
  • günden güne güçlenen, yeni projeler üreten genç girişimci arkadaşımız.
    saygılar diliyoruz kendisine.
  • önceki projelerini bilmiyorum, kimdir nedir onu da bilmiyorum ama bi kere konuştuk üzerinden aylar geçti, ne zaman projesini merak edip mesaj atsam aninda kibarlikla cevap veriyor. hedefine de adim adim ilerliyor. umarim hak ettigini alir.