şükela:  tümü | bugün
  • 2 yıl oda arkadaşlığımı yapmış serseri ruhlu uzun boylu yakışıklı oyuncu. bursa erkek lisesi eşit ağırlık mezunu. yatılı okudu ayrıca. her yol vardır bu onur tunada. ekranlarda gördüğünüz kadar masum bir kişi de değil. egosu tavan yapmış şişirilmiş tip. bir sene boyunca peşinden koştuğu kızı tavladıktan sonra okul bahçesinde insan içinde tokatlamış karakterli!!!. halbuki kızı tavlayana kadar yatakhanedeki odasının camına kızın adı yazılı olan a4 kağıt yapıştırıyordu.
    not: ama simge adındaki bu kız yasemin allen e 100 falan basar o derece.
  • (bkz: gerard butler)
    (bkz: andy whitfield)
    ikisini karıştırdığımızda bu sonucu elde edebiliriz.
  • yakın zamanda adını, kenan imirzalıoğlu ve kıvanç tatlıtuğ'un yanına yazdırabilecek yetenekteki bir adam...

filinta sayesinde tanıdım, yalan yok...
  • ibrahim tatlıses ile hülya avşar'ın kayıp dölü.

oyunculuğu falan gayet hoş. ebeveynlerine çekmemiş kehkehkeh.
  • tanrı affetsin kıvanç tatlıtuğ'dan bile yakışıklı filinta ve kesinlikle daha yetenekli.. yine sabah sabah ılıklaştım bunun yüzünden bak..
  • tanri benide affetsin bencede kivanc tatlitug'dan daha yakisikli filinta .

yalniz biyiksiz ve sakalsiz bir resmini goremedim nedense acaba sakalsiz cirkinmi acep..

aman her haliyle gideri var bence ..

onurvs kivanc
  • filintayla tanıdığım başarılı oyuncu..yakışıklılığı kadar oyunculuğu da mükemmel diyebilirim.izlerken göz dolduruyor.sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla ayrıca çok hoş fotoğraf çekiyor ve zevki tartışılmaz bunuda söylemeden geçemiyorum.
  • siyah saçın mavi gözün şans olduğunu kanıtlayan şahıs. bi küçük eylül meselesinde yan karakterdi, filinta'da başrol şimdi. oyunculuğundan çok yakışıklılığı götürüyor işi ama şimdi yukarıda allah var, hakikaten yakışıklı adam.
  • ses tonu pek bir hoş.