• 30 ocak persembe aksamı yonetmeni onur ünlü ile beraber sen aydinlatirsin geceyi filmi üzerine, yeni filmi üzerine guzel bir soyleyişi yapacagımız zirvedir.

once seksek'te hep beraber filmi seyredecegiz. daha sonra soyleyişi yapacagız.
    filmi seyredenler direkt 21:00 'de soyleyişi mekanına gidebilirler.

program
    19:00 film gosterimi @seksek
    21:00 soyleyişi`@seksek`

seksek; istiklal cad. ağa caminin sokağında soldan ikinci bina - yoğurtçu iş merkezi kat:4
  • zirvesi. buradan katılabilirsiniz.

evet, beklenen an geldi, yoktan adam zirvecilik a.ş. halı, kilim işinden sonra sinema söyleşisi işine de el attı ve ilk zirvesini halka duyurdu.

30 ocak persembe aksamı yönetmen onur ünlü ve filmin oyuncuları ile beraber sen aydinlatirsin geceyi filmi üzerine soyleyişi düzenliyoruz.
    once seksek' te hep beraber filmi seyredecegiz. daha sonra yine seksek'te soyleyişi yapacagız.

söyleşi hakkında çooönemli notlar;

-sinema gösterimi seksek' te olup ücretsizdir. ücretsiz olacağından dolayı ilk gelen filmi izler.
    -+1 iniz ile gelebilirsiniz.
    -filmi daha önce izlemiş olanlar direk söyleşiye katılabilir.
    -katılım için sadece katılmanız yeterli.

program
    19:00 seksek - film gösterimi
    21:00 seksek - söyleşi

seksek; istiklal cad. ağa caminin sokağında soldan ikinci bina - yoğurtçu iş merkezi kat:4
  • limon şeysi üzerinden katılmak isteyenler burdan şeyedebilir.
  • film gösterimi yeşilçam sinemasında değil seksek te yapılacaktır.
  • istanbul'da yaşamak güzel bir şey olmalı diye düşünme nedenim olan zirve. zaten ankara'da yaşarken cer modern gösterimine yoğun ilgiden yer bulamamış biriyim şimdi ne ankara şansım var ne istanbul .. ızleme ve söyleşiye katılma şansı olanları kıskanmakla birlikte güzel vakit geçirmelerini dilerim.
  • facebook etkinlik sayfası buradadır.
  • izlemek için can attığım fakat bir türlü denk getiremediğim film ve söyleşisi.

filmin gösterim saati biraz daha ötelenebilseydi, son sınavımdan ışık hızı ile çıkıp katılabileceğim bir zirve olacaktı, kısmet.
  • (bkz: ezgi mola)
  • o saatde işi ve adam gibi bir engeli olmayanlara sesleniyorum; ne duruyorsuunn helva yapsana helva yapsana helva yapsana wayy waayyy helva yapsana.

40 yılda bir evlenen arkadaşım düğün için bugünü seçmiş. söyleşi saatinin bana normalde çok uygun olmamasına rağmen yinede zorlardım kendimi. ama dediğim gibi, davetliyim. zaten davet edilmesem bile giderdim o düğüne o denli arkadaşım yani. bu vesile ile bu düğünün herkese sağlık huzur mutluluk...... .. bir yastıkta....... aşkla bakın sevdiğiniz dahil herşeye........ .......... ...... nur topu gibi aydınlık evlatlar.... .... ........ ......dilerken ısrarla ayaklarınızı uzatarak veya yatarak veya hafif kaykılmış olarak yana otururken hiç olmadı tuvalette ısrarla ve artık neyse o ivedilikle kitap okumanızı diliyorum. ne okuduğunuza karışmam- özel hayata müdahaleye karşıyım.

anayasada yeri yok evet emrah serbes yine, ama bir de onur ünlü- serkan keskin i de seviyorum. ayrıca seven sevdiğine sevdiğini söylesin unutmasın bir de şair ismet özel şiirleri onur ünlü filmlerine çok yakışıyor da desin yönetmene. polis - münacaat videosunu kim yaptıysa allah razı olsun.
  • iletişim bilgilerimi limon ve facebook sayfalarına ekledim. nolmaz nolmaz.
hesabın var mı? giriş yap