• tespit yapacam diyede yani recep ivedige laf soyletmemek nedir. bunun siniri ne peki hocam yani neyi elestirebiliriz. mesela ne olmasi lazimki biz normal insanlar elestri yapabilelim.

ilgili video
  • recep ivedik'in yalnız olduğunu anlatan sözlerdir. başka da bir şey anlaşılmamaktadır. arada kemal sunal ile kıyaslama gafletine de düşmüştür. cumali ceber için de böyle bir açıklama bekliyorum kendisinden. recep ivedik yalnızsa, cumali ceber nedir?

video: https://twitter.com/…oldu/status/895905781215842304
  • müthiş saçmalamış. kusura bakmasın.

insanlar hangi hakla eleştiriyor ne demek yahu?
    reyizi de eleştirmeyelim o zaman, hele önce bi ülke yönetelim ondan sonra haddimiz olur buna.

alkollü görünüyor olmasına girmeyecektim, sanki oradan vurmak ister gibi olmamak için, ama sanırım biraz da alkol kafası ile sivri laflar edeyim derken sıçmış.

yoksa ben severim kendisini yine de.
  • sanırım, şahan gökbakar'la beraber ortak bir proje hazırlığındalar. gelebilecek eleştirilerin de şimdiden önüne geçmeye çalışıyor. en azından bu açıklamalardan ben bunu anladım.
  • kendisinin yönetmen olmadığını filmlerini sık sık izle diyen arkadaşlarıma anlatamamıştım. filmlerinin analizini yapmam işe yaramamıştı. onur ünlü hayranlarının bu saçmalamaları görmeleri iyi olur.
  • recep ivedik'te müthiş bir derinlik var gibi sözler içeren açıklama. derinlik? recep ivedik?
  • ah muhsin ünlü hiç onur ünlü olmasa mıydı acaba dedirten talihsizlik.

muhtemelen ağzından çıkanla kulağının duyduğu arasındaki iletişimde sıkıntı var. di miğ ismail abi?
  • son 2 film hariç bütün recep ivedik'leri izlemiş ve özellikle 3. filme baya baya gülmüş bir insan olarak, kıçımla güldüğüm entel dantel sözler.

entellik dediğimiz şey işte tam olarak budur: olmayan bir şeyi zorlayarak, kanırtarak varmış gibi göstermek, bunu kanıtlamaya çalışmak ve böyle böyle kendisini gülünç duruma düşürmek.

böyle tipler, şahan gibilerden çok çok daha tehlikeli ve işe yaramazdır.
  • şahan'da bu karakteri ve filmi yazarken senin gibi düşünüyor muydu? hiç sanmıyorum.

o yüzden boş konuşuyorsun.
  • çay edebiyatının ve sinemasının dibine dinamit koyduğu için bu sözleri alkışlıyorum. yoksa bu vasatlıktan daha sittin sene kurtulamayacaktık.

bu tayfanın diğer ekip üyelerinden de aynı açıklamaları bekliyorum ya da bu tarzda saçmalamalar da olabilir. olsun ki bir an önce şu sistem kendi içinde kendini öldürsün, bitirsin.
hesabın var mı? giriş yap