şükela:  tümü | bugün
  • 99.0 karmaturk fm'de sabahları 6 ile 11 arasında sabah karması adlı programı sunan gayet başarılı bulduğum şahsen de tanıştığım ve beni ilk defa bir radyo programının düzenli dinleyicisi yapan şahsiyet.saat 8-9 arası birsen tarhan ile muhabbetleri o kadar samimidir ki kendinizi bir anda arkadaş muhabbetinde olduğunuzu hissedersiniz ki gerçektende öyledir.
  • artık programını 88.6 frekansında istanbul fm'de 6-9 arası yapmakta olan radyocu.
    (bkz: sabah karması)
  • radyo programını dinleme şerefine erişemedim ama kendisiyle bir kahve içmişliğimiz var .. programı da devam etse süper olurdu hani ki sabah uyanmak için bi sebebimiz olsun u-ya-na-mı-yo -ruuuz..
  • hafta içi her gün pal fm de,12-15 arası program yapan ve gerçekten komik adam vesselam.
  • meslek hayatına sakarya'nın yerel kanallarında başlamış, üniversite yıllarında anadolu üniversitesi radyosu radyo a'da devam etmiş, sonrasında da ulusal radyo maratonuna radyo d ile başlamıştır ve farklı frekanslarda devam ettirmektedir. mutluluk filminde murat han'dan kalayı yiyen kavuncu olarak görülmüştür.
  • pazartesinden perşembeye pal fm'de 23- 02 arası son durak isimli bir program yapmakta olan radyocu.

sabah programına birkaç kez denk gelmiştim sevmiştim, gece rastlayınca da yine güzel bir etki bırakan bir ses oldu bende.
  • kendisi taksim old city comedy clubda stand up şovlarına başlamıştır. duyduk ki iyi bir başlangıç yapmış. radyo programındaki tempoyu tutturursa başarılı olacağı kanısındayım.
    ayrıca http://gelenigeleneaktar.tumblr.com/ adresinde bir de blog sayfası mevcut.
  • gecelerime kabus gibi çöken radyocu. zaten uyku problemi yaşayan bir bünyeye sahipken şimdi bi de bu adama takılıp kalıyorum. kendi kendime evin içini şuh kahkahalarımla doldururken, çaldığı şarkılara da eşlik ediyorum bu bet sesime bile aldırış etmeden. komik olduğu kadar insanı dumur eden şiirlerin de sahibi kendisi. geç keşfettiğim ama hızlı bağlandığım programın masalcısı.
  • bir kere dinleyince gerçekten de bağımlılık yapan radyocu. yaşam sevinci dolu içi son zamanlarda biraz bencilleşmiştir kendisi programı 1 saat kısa yapmaya başladı.etnik kökeni abhazdı sanırım
  • fena halde gıcık kapıyorum sana diyorum ama geri tekrar dinliyorum,radyculuğun en matrağı