şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bence kesinlikle tavukgöğsünde tavuk olduğunun öğrenildiği ilk ana gore daha travmatik, daha sasirtici...

  bu sakin adli grubu arenbi'ye ben tanistirmistim. basta bi iki artislik yapsa da baktim gizli gizli edepsiz komedya falan dinliyor. hah dedim utanma iste boyle gel seni kirmizi odaya gotureyim falan derken bir de baktik onur -henuz sonunda iki r yok- askere gitti. askere gidince sakin dagildi dediler.

  bir gun oturuyoruz ki genelde otururum. arenbi rujj diye bir sarkinin klibini izletti. bu kim sence dedi. ne bileyim ben tipe bak mk derken bana aci haberi verdi. aylar sonra bu arkadas askerden donmus. dondum dondum dondum dondum dervise dondum diye sarki yapmis. artik askerlikte nolduysa adi onur degil onurr -sonunda iki r var- olmus. ben bunlarin sakinken konserine gitmistim tipini az cok yakindan gordum. o nasil bir kas gelisimi yarappi, o nasil sac kesimi yigidim... sonra ben de gaza gelip spora yazildim ama bi bok olmadi.

  insalla bu donusumunun karsiligini alip ayse hatun onal vb. ile cinsel seksleri olmustur. yoksa cok uzulecegim.

  yalniz dervis cidden super sarki. boru mu turkiye'nin ilk tropikal house sarkisi. ha tek eksigimiz tropikal house'muydu derseniz siz de haklisiniz :( sampiyona seker geliyo da onunmus :( ahhh ah :(
 • kurtlu kuyuyu, laleler beyazı, dönsünü, kırmızı odayı yazan bir adamla sürrrme diyorum o ruju dudaklarına diyen bir adamı aynı kefeye koyamamaktan ötürü paralel evren olayına inandıran hadise.
 • tepkimi şu ve şu şekillerde vermiştim. ikincisi bazı açıklamalarından sonraydı..