şükela:  tümü | bugün
  • chp'nin vizyonunu ortaya seren ibretlik fatura. merdiven altı firmaya 80 bin liraya mobil uygulama yaptırmışlar. iki koyun güdemez deyince kızıyorsunuz, link aşağıdadır;

link
  • değil mi, siz daha iyisini yapardınız. yapıştırırdınız 380 binlik faturayı, oh. hizmetin ederi hadi diyelim ki 30 bin, 50 bin kalacağına 350 bin kalırdı.
  • el yazisiyla fatura kesen bir firmaya mobil uygulama yaptiran vizyonunuzu s.kim cok afedersiniz.

tanim:kelimelerin kifayetsiz kaldigi anlar.

zorunlu edit: gönüllülük usülüne göre çalışıldı vs. şeklinde itiraz aldığım arkadaşlar oldu, ancak bu parti 800 trilyon seçim yardımı aldı böyle bir mazeret olmaz bana göre.
  • vizyon bu kadar işte.

bunlardan, ülkenin gençliği ve geleceği için umut vaadetmesini bekliyoruz.

yazık size mahkum olanlara, yazıklar olsun size mahkum edenlere...
  • kaşe yerine mühür, baya baya nostalji kokan faturadır.

kılıçdaroğlu'nun yapacağı iş bu kadar olur.

edit: oooo ilfenomeno itinin başlığıymış, naber lan it.
    edit2: dolar götüne girdimi, düşecek düşecek diye atıp tutuyordun gavat oğlu gavat. siktir git şimdi kulübene köpek. senden ala götveren mi var, hergün ayrı göt oluyorsunuz yüzsüz köpekler.
    edit3: küfürler için diğer yazarlardan özür dilerim, maalesef bu gavatların nereden ne zaman çıkacağı belli olmuyor. inlerinden çıktıklarında da ağızlarının payını vermek icap ediyor.
  • hadi böyle tırt bir uygulama yaptılar kabul, patladı o da kabul ama seçim akşamı uygulamanın twitter adresinden seçim kesin olarak ikinci tura kaldı diye yazan eleman her kimse, milyonların ahı var uzerinde unutmasın. faturaya değinmek bile istemiyorum, yeni chp'nin imza attığı skandalların yanında böyle şeyler hafif kalıyor artık.
  • dot matrix printer ve seri formlu faturası olmayan bir bilişim firmasını görmemize neden olan durum. müstahsil makbuzu mu bu birader!

edit : bir muhasebeci olarak böyle fatura kesmeyi kendime, mesleğime bir hakaret kabul ederim. faturayı el ile kesiyorsam bile en güzel yazımla, muntazam keserim.
  • ben, daha şirketi kurduğumuz zaman ileride karizmatik bir fatura bastırırız diyerek 30tl ye noterden onaylattığı faturayı bitirmemiş ben, yemin ederim utanırım bu faturayı böyle kesmeye.

not: yerel seçimler için çok gecikmeden bana ulaşın, size çökmeyen sistem kurayım.
  • hiç mi araştırma yapmadınız? hiç mi üzerine düşmediniz? bu ne iş bilmezliktir, bu ne salaklıktır denilmesine neden olan faturadır?
  • teknopark istisnasından yararlanmayı bilmeyen firma tarafından kesilmiş faturadır. yersen.