• ilk entrysini yazmanın haklı gururunu yaşadığım taze yazar. dünyaya gelmiş olan en iyi insanlardan biri. kendisine kişiliğinin tam zıttı bir nick seçen, yokluğunda çok özlenilen, herkesin sahip olmayı dileyeceği türden bir arkadaş, dost; herşey. hastasıyım.*
  • beklenilen nesildaş.. onursuz da değildir, kıl da değildir, adam gibi adamdır işte.. gördüğünüz anda sırıtmanıza neden olur, muhabbeti nedeniyle gülmekten geberebilirsiniz, sadece o kadarla da kalmaz, dinler, düşüncelidir, arkadaştır, dosttur, harbidir, ikinci kardeşimdir...

"ya sen nası hemen üye oldun şu sözlüğe, ben niye giremiyom yaaaa, sen nası girebiliyon yaaa" diye kafamın etini yiyen *bekleyenler* sürüsünden bi kafa eksilmesine sebebiyet vermesi nedeniyle alnından öpeceğim kendisini.. sevimli şey seni.. *
  • nihayetinde artı bir olmaktan, eş durumundan zirvelere katılmaktan kurtulan ortak.. kendisi hayatıma çabucak girmiş ve herşeyimi anlatabileceğim bir dost, sonuna kadar güvenebileceğim bir sırdaş olmuştur.. az dertleşmemişizdir kendisiyle.. bu daha başlangıç, bi de zirvelerde görün bu adamı siz..*
  • klonlanirken dnasina cay dokulen bir maymundur kendi deyimiyle. bence uygar bir kisilik, sozluge gelisi hos olsun. (bkz: senin icin fesat)
  • hiperaktif, sıcak-kanlı basketbol koçu.*
  • hah bi bu eksikti.. sözlük buna nasıl dayanır bilemem.. en iyisi dayanmayalım dayayalım..

ayrıca; nick, insanın kendine yakışanı giymesidir.. yakışmış bu nikte.. avrupalı gibi olmuş.. amsterdam dolaylarından..
  • ayni lise*de okumus olmamiza ragmen, kendisiyle mezun olduktan epeyce sonra benim ilgisiz oldugum bir organizasyon* hazirligi esnasinda tanismis oldugum eglenceli insan.
  • icinin guzelligi kabugunu kirarak disina yansimis, insanlarin en nadide, en candan, en kandan olani. kocaman kaybolmus yavru kopek bakislari ve asagi buktugu* kaslariyle` : gozlerin uzerindeki killi bolgesize her istedigini yaptiran minik yavrumuz:pek sirindir`
  • bir seneye yakın zamandır göremediğim, cupid of hatred,the 8th endless ve ben sözlük muhabbetinin bokunu çıkarınca haklı olarak çileden çıkmış olabileceğini düşündüğüm,kova burcu insanı. zeki, çevik ve ahlaklı.
hesabın var mı? giriş yap