• bu direkt benimdir. ama sirketimin benden baska calisani olmadigindan `ooo hava da süpermiş hadi erken çıkayım diyen patron` oluyorum. belki de bu ben degilimdir.
  • benim patronumdur. dün rahatsız olduğu için öğlen izin isteyen bir elemandan dolayı, tüm gruba topluca izin vermiş " hava çok güzel siz de gidin sahilde kahve için, biraz gezin " demiştir.
  • kadirşinas, babacan, halden anlayan, empati yeteneği yüksek, süper, fevkalâde bir patron. tabi bu dünya içinde muteber değil. dünya dışı bir yaşam formu.
  • (bkz: 404 not found)
  • olmayandır. ama tam tersi mevcuttur. "çok kötü kar yağacak, erken çıkın", "yarın şiddetli yağmur bekleniyor, evden çalışın" diyenleri mevcuttur. 10 numara patrondur.

edit: deepsilence patronum değildir * ama kendisi de 10 numara patrondur.
  • yoktur. fakat benim elimde bu var ` : based on a true story`:
    oo hava da güzelmiş bu enerjiyle 100 dosyayı halledersin diyen patron
  • açıkçası tersi durumda, hava karlıyken yapıyorum bunu. çocukların çoğunun evi oldukça ters, anlayışlı olmak lazım. dünyanın sonu da değil. hava çok güzelken uygulamak da aklıma hiç gelmedi, umarım o ekonomik rahatlığa ulaşırız da zorunluluktan değil keyif için yaparız bu uygulamayı da.
  • sekreteri sikmek uzere olan patron cumlesi.
  • "ama önce şu işi bir raporlayın" diyerek tüm keyfinizi kaçıran patrondur. o işin en aşağı 2 3 saatlik bir iş olduğunu tüm çalışanlar bilir.
  • daha iyisi mevcuttur. şöyleki;

cumartesi günü ofise gelinir. hava şahane iş desen yok zaten uğrayalım mekan boş durmasın diye gelmişizdir çoğu zaman.

patron: rakı içmeyen var mı ?
    bir mühendis ve bir baytar : öyle birini çalıştırıyormuyuz ?
    patron: o zaman vakit kaybına gerek yok. yol üstünden nevaleyi kapalım çiftliğe geçelim.
    bir mühendis ve bir baytar: duruduğumuz kabahat koş koş...

tamamen gerçektir. pek kurumsalız maaşallah.
hesabın var mı? giriş yap