• sözlerini de yazalım da tam olsun. (bkz: rhye)

i'm a fool for that shake in your thighs
    i'm a fool for that sound in your sighs
    im a fool for your belly
    im a fool for you love

i wanna make this plain
    oh, i know your faded
    mm, but stay, don't close your eyes
    i wanna make this plain
    oh, i know your faded

caught in this pool held in your eyes
    caught like a fool without a line
    we're in a natural spring
    with this gentle sting between us

i wanna make this plain
    oh, i know your faded
    i wanna make this plain
    oh, i know your faded

ooohhh, stay open
    ooohhh, stay open

stay open
    stay open

i wanna make this plain
    oh, i know your faded
    i wanna make this plain
    oh, i know your faded

stay open
    stay open
    stay open

mmm, stay open
  • her zaman dinlemem.
    üst üste birkaç kez dinlemem.
    her zaman dinlememek için telefonuma veya başka bir yere indirmem bu şarkıyı.
    belli bir zaman gelir, açarım. ilk duyduğum, dinlemeye başladığım zamanlarda, hayatımın o döneminde hissettiğim acı ama temiz şeyleri hissederim gözlerimi kapatıp, hala hissetmeye çalışırım.
    kaybetmek istemediğim bir şey bu benim. hala.
    o yüzden. doya doya dinleyemediğim, güzelim şarkıdır bu.
  • barbaros bulvari uzerinde conrad hotel hizasinda ucuz ve lezzetli yemekleri olan bir mekan. park etmek ise adeta bir macera.
  • ingilizce sifat olarak "acik", mastar olarak "acmak" anlamina gelir..
  • andre agassi'nin her tenisseverin okuması gereken biyografik şaheseri.
  • ryan murphy'nin hbo için hazırladığı dizi. başrollerinde şu an için anna torv, michelle monaghan, jennifer jason leigh, wes bentley ve scott speedman var. dizide torv ve leigh, lezbiyen bi çifti canlandıracakmış. monaghan ve speedman karı-koca olacaklarmış. fakat torv, monaghan'ı lezbiyenliğe ayartacakmış *. bentley'nin karakteri ise şimdilik fasulyedenmiş gibi duruyor. muhtemelen 2014 yayınlanmaya başlayacak.
  • http://www.youtube.com/watch?v=vvac-8fbtyg

" bir güzel şarkıyı daha klip(-ler) çekerek harcamışlardı,
    yeter idi gütmek için güdülere çalışmaları "
  • rhye'ın şarkısı olan benim için müzik konusunda çok bereketsiz geçen 2013'ün en iyi eseriydi.

bu canlı performansı da tüm müzikseverlere armağan olsun:

http://www.youtube.com/watch?v=d_uyh0lnn3y
  • en bir güzel regina spektor şarkısı. what we saw from the cheap seats albümünün en iyilerinden. her dinleyişimde regina'nın nefes alma oyununa, bu oyunu oynadığı kısımdaki sözlerle bu oyunun arasındaki uyuma, regina'nın o kısımdan sonra usulca potentially lovely diye girmesine, piyanoyla birlikte o uzun "open" haykırışına ve en sondaki o kırılganlığa hayran kalıyorum. regina'yla birlikte coştuktan sonra şarkı gibi bir köşeye çekilesim geliyor.
  • sıkılmaktan korktuğum. dinlemeyeyim diyorum ama kendimi tutamıyorum. canım sıkılınca youtube'dan açıp 4 dakikalık şarkıyı uzun metraj film gibi izleyip, bitince de uzaklara baktığım doğrudur. iki klibin ikisi de harika, ama sahile gitmeli, ateş yakmalı olan klip.. söylemek istediklerim bu kadar.

not: aynı boku mika-make you happy'de de yedim. şimdi o ilk tadı alamıyorum. ben yaptım, siz yapmayın.
hesabın var mı? giriş yap