şükela:  tümü | bugün
  • tabi ki klavyeyle.

bütün avrupa ve amerika basını türkiye aleyhine insanları çarpıtılmış bilgilerle manipüle edip kışkırtıyorlar. ben elimden geldiğince facebook instagram twitter gibi sayfalarda bbc, cnn, reuters haberlerine yapılan yorumlara bildiğim gerçekleri anlatıyorum ve cevap yetiştiriyorum. ülkemizin bekasını çocuklarının geleceğini düşünen bütün türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına ve gurbetçilerimize aynısını yapmasını tavsiye ederim. sonuçta medyanın gücü hiçte yabana atılacak gibi değil. medya baskısının nelere yol açabileceğini en iyi biz türklerin bilmesi gerek, çünkü her zaman yalnız kalıyoruz kendimizi savunurken. lütfen duyarsız kalmayalım.

bu konuyu basit bir klavye delikanlılığı gibi görüp aşağılamayan herkes bu haber sayfalarında türk ordusunun haklı operasyonuyla ilgili bilgi kirliliğini ve aleyhimize yapılan haksız saldırıları engellemeye, doğru bilgileri vermeye çalışabilir. esenlikler.
  • ekşi sözlükteki ve diğer sosyal medya organlarındaki pkk yanlılarını emniyete bildirerek destek olabiliriz.