• donanım haber'de gördüğüm ve benim de ilgimi çeken durumu istek üzerine sizlerle paylaşmak istedim.

merhabalar, sözleşmem bitmek üzere olduğu için yeni paketler araştırırken şunu fark ettim, tüm operatörlerde özellikle yeni tanıtılan paketler 4 hafta (28gün) geçerli. yani bu 2020'de paketin 12 kez yenilenmesi yerine 13 kez yenilenmesi demek oluyor. ayıp yani, zaten hiçbiri doğru düzgün hizmet vermiyor hem de gizli zam yapmışlar, yazık, çok yazık. bu konu hakkında bir çözüm bulmalıyız, bunu yapmalarına izin veremeyiz.

türk telekom
    turkcell
    vodafone
  • ekşi sözlük'te dikkat çekmemiş açıktan zam.

üç firmanın kendi aralarında rekabet kurumu'na rağmen anlaşmış olmaları ülkemizdeki kanun ve yönetmeliklerin ne kadar da ciddi ve firmaların ciddiye aldığını gösteriyor. ülke resmen muz cumhuriyeti oldu.

kanun ve yasalara uymak konusunda böyle davranan firmalara borsada yatırım yapmadan önce düşünmek gerekir diye düşünüyorum.

1 yılda 13 tane fatura kesmek kimsenin aklına gelmemişti;

teşekkürler

turkcell
    vodafone
    türk telekom
    kıymetli devletimiz
  • patronculuk oynayanlar 13 ay diyebilirler ama 1 yıl 12 aydır, isterse 80 hafta olsun, 555 gün olsun. ve biz aylık maaş alıyoruz, aylık taksit ödüyoruz, aylık kira ödüyoruz.
  • daha millet farkında değil. ürüne zam yapma prensibi yerine küçültmeye kendileride katılmıştır.
    vodafone filan reklamlar ile şimdiden alıştırmaya başladı 28 güne, 3 5 aya tüm tarifeler 28 gün olabilir :)
  • su doktor arkadasima soruyorum, yaninda calisan dsp personele 13 aylik mi ucret oduyorsun?

kim maasini 13 ay uzerinden aliyor? hep bana degil sevgili turkcell calisanlari siz baslayin 13 ay maas talep edin.

telekom calisanlari. 13 ay maas talep edin.

tanim: dolandiriciliktir.
  • kaşar peyniri mi lan bu, bir ayı kısaltıyorsunuz.
    (bkz: zam yapmak yerine ürünü küçültme prensibi)
  • bilgisayar donanımcılarının 930 gb diski 1 tb olarak satması gibi bir şeydir. sistemde teknik bir açık bularak insanları söğüşlüyorlar.
hesabın var mı? giriş yap