şükela:  tümü | bugün
  • kocun opet i devralmasindan sonra, çillerin seven eleven larini istasyonlarindan eksik etmeyen opet, tarkan in da konser gaziyla tanitimina yaptigi katkiyla yakaladigi cikisi simdi de temiz tuvaletleri ile on plana cikiyor
    en temiz yuz numara odulu almis bu nacizane wc ler,
    eee enn starr tarkanimiz her tuvalete iseyemez kardesimm...........
  • pisuvarlarında ihtiyaç gören kişilerin görmekten kendilerini alakoyamıyacakları noktalara: "çocuğunuza tuvalet alışkanlığını erken yaşta veriniz, alafranga tuvaletlerin oturulan yerilerinde ayakta durmaması, alaturka tuvaletlerde doğru hizalamasını öğretiniz" türünde, toplumumuzun bu konudaki eğitim eksikliği düşünülürse alkışlanması gereken, ilanlar yerleştirilmiş tuvaletlerdir.
  • önemli bir konudur yolda temiz tuvalet bulmak.
    opet gercekten layıkıyla bu ödülü aldıysa ne mutlu bize.
    artık yollarda da sıçabileceğiz gibime geliyor

yakında slogan değiştirip opet ve moped hijyende de lider seklinde bir atraksiyona da girebilirler...
  • uzun yolda sabırla beklenen mekandır.
  • bir yanda , temiz bir çevre için elele yazılı beyaz bayrak ödüllü opet istasyonları ve bu istasyon yetkililerinin , tuvalet temizliğinin sürdürebilirliğini sağlamak konusundaki titizlikleri ,
    diğer yanda , hijyenden uzak , kırık klozetleri , boş kağıt havlulukları ve sıvı sabunlukları ile tuvaletlerini kullanıma açık tutan ve bundan rahatsız olmayan opet istasyonu yetkililerinin umursamazlıkları .
    belli ki , opet in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında başlattığı temiz tuvalet kampanyası ve bu kampanyanın ödülü olan beyaz bayrak , önemini kaybetmiş .
    özellikle ve üzülerek yazıyorum ; 19 haziran 2011 tarihinde uğradığım , turgutlu/ manisa'da faaliyet gösteren sakarya akaryakıt ltd.şti. ile sivrihisar/ eskişehir'de faaliyet gösteren özkara petrol ltd.şti. tuvaletleri bu kampanyanın olumsuz örneklerini oluşturuyorlar .
    tuvaletlerin temizlik ve eksiklikleri konusunda konuştuğumuz yetkililerin ortak cevabını yazayım da tam olsun bari . " bugün pazar olduğu için tuvaletlere bakan kadın izinli , temizlik yaptıramadık , eksikler de bundan kaynaklanıyor ."
    (bkz: opet'in tuvalet araştırması)
  • opet tuvalet molasında* kullanım talimatı tabelası görüp duruyorum. çağrışımlarımı hep tersten, tersine işletiyor, şöyle:

- sigara içmemeliyiniz**.
    - tuvaletten sonra mutlaka ellerinizi yıkamayınız**.
    - muslukları açık bırakmamayınız*.
    - çöpleri çöp kutusuna atmayınız*.
    - tuvalete ne girerken, ne çıkarken sifonu çekmeyiniz*. vee;

- "klozeti basarak değil, oturarak kullanmayınız*."
  • hakkında bir arkadasımın önermesi; gardaş opet tuvaletleri harika o kadar iyi ve temiz ki elimdeki ekmek yere düşse alır yerim.
  • evinden buraya sıçmaya gelen birini tanıyorum.
  • 40 km çişimi tutmuşluğum vardır burada yapmak için.
  • uzun yolları çekilebilir kılandır. hele bir de yakınındaki bir yol üstü lokantasında acılı yöresel bir köfte yediyseniz. gerek hijyeni gerek huzur dolu olması. yakıtları da kalitedir. aslında bizim bokları kullanıyor olabilirler.