• aslında iyi bir gözlükçü olduğunu düşünüyorum. çeşitleri bol. benim şikayetim çalışanıyla alakalı.

ümraniye canpark avm deki şubelerinde bulunan bir eleman resmen birkaç gözlük çıkarttırıp denedik diye sinirlenerek, iğneli sözlerle bizimle ilgilendi(!) ben orada gözlük deniyorum, istersem alır istemezsem almam. beğenmediğim bir gözlüğü almak zorunda da değilim.

eğer satış danışmanı, tezgahtar olarak insanlarla iletişim kurma probleminiz varsa ve hangi meslekten olursanız olun o işi isteksizce yapıyorsanız bırakın gidin derim. kimse sizin suratınızı çekip parasıyla rezil olmak zorunda değil. sizin bırakacağınız boşluğu layıkıyla dolduracak nice genç insan vardır eminim.

tamam... sakinim...
  • mağazada indirimli gözlükler arasından aldığınız gözlük 5 sezon öncesine ait olabilir, gözlükteki çizikleri eve gelince fark edebilirsiniz, ertesi gün hasarlı ürün sattıkları için iade etmek istediğinizde iade almama gibi bir politikaları olduğunu öğrenip sinirleriniz bozulabilir ve değiştirmek için bir gözlük seçmek zorunda kalabilirsiniz.
  • son dönemdeki "gözlük mü alıcan,opmar'a bak." reklam sloganıyla kendinden nefret ettiren marka.

hoşttt...
  • müşterisini sadece para olarak göre, keşke mahalle optikçisine gitseydim dedirten optik(?!). gider burada gözlük camı yaptırırsınız, daha mağazada iken camın doğru olmadığını söylemenize rağmen deneyin derler baş ağrısıyla kullanamazsınız. gidip söylersiniz yine yaparlar yine aynı sorun olur. uğraştıkları, malzeme kullandıkları için malzeme ücretini vermeyi teklif edersiniz iyi niyetlilikle ama onlar ücretin tamamını alacaklarını söylerler, verirsiniz, eski camlarınızı takarlar gözlüğünüze ve eve gider tüketici hakları hakem heyetinin adresini öğrenirsiniz.
    kısacası gitmeyin, hastahanelerin etrafında, mahallenizde bir sürü optik var gidip onlardan yaptırın, en azından insanca esnaf davranışı görürsünüz, dürüstlük görürsünüz.

not: vialand alışveriş merkezi şubesi için yazılmıştır.(alışveriş merkezinde optik mi olurmuş!)
  • daimi gözlükçüm.sadece ticaret üzerine kurulu bir anlayışları yok. müşteriye sağlıklı ve doğru hizmeti veren gözlükçü.
    güneş gözlüğümdür,numaralı gözlüğümdür hep buradan alırım şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.
  • cem özerin reklamlarında oynadığı gözlük firması.
  • güneş gözlüğü aldım buradan. faturanın maile geleceğini söylediler tamam dedim. şimdi mail adresim opmar optik reklamlarıyla dolu. gözlüğü yeni almış birisine neden gözlüklerimiz indirimde diye mail atarlar merak ediyorum.
  • 10 dakikada 5. meajını attı. yeeeteeeer opmar optik yeteeer.

sevgilim bile sabahtan beri sadece bir mesaj attı ulan. opmar soruyorum sana o mu ilgisiz sen mi fazla ilgilisin? hm? sence bu ilişki nereye gidiyor?
  • müşteri memnuniyetini gerçekten önemsediklerini gösteren optik zincir mağazalarıdır.

olay şöyle gelişti. on gün kadar önce bir güneş gözlüğü aldım. bir kaç gün kullandım ama fark ettim ki en ufak bir esnemede cam çerçeveden ayrılıyor. hemen opmar samsun a götürdüm olayı anlattım. yetkili bayan gözlüğe baktı ve hemen bilgisayarda bir şeyler yazmaya başladı. sonrasın ankara şubede aynı gözlükten vardı şipariş ettim iki gün içinde gelir biz sizi ararız; dedi ve aksaklıktan dolayı özür diledi. gerçektende iki gün sonra aradı ve gözlüğümü teslim aldım. hiç kavga etmeden tüketici haklarına gitmeden bir ürün değişimi yapmanın şaşkınlığıyla evime döndüm.
  • bunlar iade almıyormış. yani cayma hakkını kullandırmıyorlar. hakem heyeti haricibde ne yapabileceğim konusunda yeşillendirin lütfen.
hesabın var mı? giriş yap