şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: russians)
 • army moves'ta 2. bolume geci$ kodu idi.. (bkz: saimenjitsu)
 • güney afrika cumhuriyetinde yeralan bu imparatorluk israil,abd,ingiltere,kanada,avusturya ve diğer ülkelerde çeşitli kollara sahip. imparatorlugun 5 milyar dolar civarında serveti var ve dünya elmas piyasasının yüzde 80 'i , altın üretiminin yüzde 32'si ve güney afrika cumhuriyetindeki stratejik hammadde üretiminin tümüne sahip.rothschild ,rockefeller dev tekellerle ve federal almanya daki deutshe bundesbank ile sıkı ilişkiler kurmuş durumda..oppenheimer , yahudi sermayesinin sahip oldugu kuruluşlara ufak bir örnek sadece..(bkz: oha)
 • de beersin sahibi aile. amerika'da de beers için tekel oluşturmak suçlamasıyla ilgili dava açıldığı için, aile mensupları ve de beers üst düzey yöneticileri amerika topraklarına yargılanma korkusu yüzünden girememektedir. 2001 yılında kaçak elmas satışının önüne geçmek için ( arz-talep gerginliğini azaltmak..) 5 milyar dolarlık stoklarının yarısını elden çıkararak, ne kadar zengin ve acımasız bir aile olduğunu tüm dünyaya göstermiş; elmas - pırlanta piyasasının kontrolü ellerinde olan aile.
 • jocelyn pook'un flood albümünün bir parçası. isminden de anlaşılacağı gibi robert oppenheimer ile ilgili bir parça. oppenheimer'ın atom bombasını yarattıktan sonraki sözlerini içermektedir ayrıca bu müzik.

  --- spoiler ---

  we knew the world would not be the same. a few people laughed, a few people cried, most people were silent. ı remembered the line from the hindu scripture, the bhagavad-gita; vishnu is trying to persuade the prince that he should do his duty and, to impress him, takes on his multi-armed form and says, "now ı am become death, the destroyer of worlds." ı suppose we all thought that, one way or another.
  --- spoiler ---