şükela:  tümü | bugün
  • oppo'nun 19 haziran 2018'de tanıtılacak yeni telefonu. sanırım find serisinin son modeli en son 2014'te piyasaya sunulmuştu. yeni serinin reklamında neymar'a yer vermişler.
    tanıtım reklamı
  • geleceğe ışık tutan, telefon piyasasını yönlendireceğini düşündüğüm tasarımıyla şu an ki en yüksek ekran/gövde oranına sahip telefon. üstelik konsept tasarım falan da değil. adamlar bunu bildiğin satacak. türkiyede bulunabilirse geleceği deneyimleyip, zamana dokunabilmek için bir tane edinmek istiyorum. merak edenler için karşınızda:

youtube

ayrıca küçük kardeşleri için:
    (bkz: vivo nex s)
    (bkz: vivo apex)
  • vivo apex'deki gibi cük gibi bir ön kamera cikacak diye beklerken, ters köseye yatirmistir. video'sunu izlerken keyif aldim sahsen.
  • oneplus 7 veya 6t'nin nasıl görüneceği konusunda fikir veren tasarım harikası.
  • yüzde 94 e yakın ekran kasa oranıyla efsane bir tasarımı var,ben beğendim.
  • 999 euro luk fiyat etiketiyle çok canlar yakacak olan telefon.
  • asyalılar kapaklı telefon sevdalısı olduğu için bu telefondaki kaydırmalı mekanizmanın da en çok onlara cazip gelmesi kuvvetle muhtemel. ama çok badass bir tasarım gerçekten güzel olmuş
  • kalınlığı dışında (9,6mm) gayet olmuş telefon
  • mekanizmalı çıkan kamera olabilir, ama parmak izi sensörü olmadığından telefonu açmak (ortalama günde 40 defa) için her seferinde bu mekanizmanın açılıp kapanması gerekmesi açık dizayn hatasıdır. vivo nex s gibi sadece tek kamera da değil, telefonun üstü komple çıkıyor buna mekanizma dayansa pil dayanmaz.
  • yurt dışından yok mu bunu bana getirecek baba yiğit