şükela:  tümü | bugün soru sor
 • whey protein konusunda aşmış olan supplement markası
 • sporcu gıdaları üreten bir firma.

  http://www.optimumnutrition.com/
 • whey protein'ni kullandığım firma. tozu almadan önce sağdan soldan tadı şöyle kötü böyle kötü diyenler çıkmıştı ama diyetin en keyifli yanı bunların hazırladığı vanilyalı tozu içmek resmen. için içirin.
 • süper bir whey protein markası. 1 haftada vucutta waow dedirten değişiklik sebebi.
 • sporcu gıdaları üreten yüz civarı firma içerisinde en başarılı protein tozu üreticisi.

  su ve süt ile çabuk karışır, topak topak olmaz, 1 kaşığında 24 gram protein, 5,5 gram bcaa ve 4 gram glutamin içerir.

  starbucks gibi yılın belli dönemlerinde "sezonluk aromalar" çıkarırlar.

  bcaa, kreatin, spor sonrası içecekler, multivitamin, no içeceği, balık yağı gibi daha bir çok farklı amaca hizmet eden ürünleri de mevcuttur ama genellikle protein tozları için tercih edilir.

  http://www.optimumnutrition.com/
 • platinum hydrowhey diye yeni bir ürün çıkarmış firma artık bir kaşığı 30 gram protein ,8.8 gram bcaa ve 0 gram laktoz içeriyor.

  http://www.optimumnutrition.com/…ro-whey-p-271.html
 • gerek konsantre gerek hydro whey proteinleri oldukça başarılı olan, bunun yanında piyasadaki fiyat/performans oranı açısından da en iyi casein proteinlerini üreten ve satan amerian firmasıdır. whey proteinlerinin içerdiği başta bcaa ve glutamin oranları olmak üzere esansiyel ve esansiyel olmayan amino asit oranları piyasadaki pek çok muadil ürün için emsal ve referans niteliğindedir. sporun ve sporcunun dostu olarak bu alandaki ürün gamı oldukça geniştir. sadece whey ve casein proteinlerinde kalmamak gerekir. özellikle spor öncesi ve sonrasına yönelik ürünlerine de göz atılmalıdır. destekleyici ürün konsepti bakımından en güvenilir üreticilerden birisidir. amerikan yurttaşları söz konusu ürünleri yurdum insanının tükettiği fiyatın hemen hemen üçte bir fiyatına tüketmektedir.
 • vucut gelistirme sporuna baslayan kisilerin genellikle ilk goz agrisi olan amerika ve dunya'nin en bilinen/tercih edilen supplement ureticisi.

  urun icerikleri genel olarak adindan da anlasilabilecegi gibi "optimum" seviyelerde olan ve guvenerek kullanabileceginiz bir firma.

  tavsiye edebilecegim urunleri icin:

  (bkz: optimum nutrition platinum hydrowhey)
  (bkz: optimum nutrition opti-men)
  (bkz: optimum nutrition pro complex gainer)
  (bkz: optimum nutrition serious mass)
 • whey proteinlerinin vanilyalı ve çikolatalısını kullandığım sporcu gıdası üreticisi. çikolatalısı çok daha iyi bir tada sahip, su yerine meyve suyuyla karıştırınca bile içilebilir halde oluyor.
 • supplementlar arasında fiyat/performans oranı belki de en iyi olanıdır. çok üst seviyede bir çalışma programınız yoksa ve çalışmaları düzenli yapıyorsanız optimum'un whey proteinleri iş görecektir.
  diğerleri için
  (bkz: bsn)
  (bkz: weider)