şükela:  tümü | bugün
 • bir müzik dükkanı. genel olarak jazz ve klasik müzik cd'leri var. jazz konusunda iyi sayılır. plak arşivi yetersiz. ecm falan ararsanız bulabiliyorsunuz. ama ecm satan tek yer olmadığı için fark yaratamıyor.

  adres: pürtelaş hasan efendi mh. cihangir cd no:3, 34433 istanbul

  inanılmaz detaylı ve bilgilendirici siteleri: http://www.opus3a.com/

  ak müzik ile bağlantılı ve zerre indirim yapmayan, indirim yapıyor musunuz diye sorunca, yoooo diye korkan bir yer, hem de bunu ak müzik'ten çıkmış albümler için sorunca yapan bir yer.

  kontra plak'ın zerre yanından geçemeyecek bir yer. hele ki müşteri ilişkileri ve bilgi seviyesi açısından bakacak olursak üff var ya off arşa değer başım.
 • ne işe yaradığını anlamadığım tuhaf bir internet sitesine sahip mağaza. ayrıca iksv'nin caz festivali dahilindeki organizasyonlarında genellikle stantları olur. her ne kadar o stantlarda insanların mağazanın yerini sorduğuna sıkça tanıklık etsem de mağazada genellikle kasiyerden başka kimseye bugüne kadar rastlamadım. desteklenesi bir mekan. umarım progressive rock arşivlerini de güçlendirirler.
 • güzel bir müzik mağazası. caz, klasik müzik, dünya müzikleri ve çeşitli türkçe müzik cd'lerinin yanı sıra, memlekette görmediğim zenginlikte konser, bale, opera dvd'leri mevcut. aynı zamanda geniş bir plak seçkileri var. plaklar ikinci el değil, gıcır gıcır.

  bu dükkan a k müzik'e aitmiş ve görebildiğim kadarıyla yerli yabancı diğer müzik şirketlerinin kataloglarından da geniş bir seçkiye yer vermişler.

  her gittiğimde değişik bir şeyler bulabiliyorum. sürprizlerle dolu bir indirim reyonu var. en güzel keşiflerim jun miyake, daniel melingo, andy sheppard ve bir de bir çellistin albümü chant juif.

  fiyatlar normal, hatta bazı ürünler büyük mağazalara göre daha ucuz. ufak bir indirimi çok görmüyorlar ve sadece nakite indirim yaparım tavrı burada yok.

  son gittiğimde, aralık gibi opus3a.com üzerinden satışa başlayacaklarını öğrendim. geç olsun da güç olmasın.

  eğer burayı okuyorlarsa, girişe çay, kahve içebileceğimiz iki masa koymalarını öneririm. bir de yerdeki karolar gitsin, ahşap parke gelsin.
 • plak çeşitliliği çok yüksektir, bulunmayan plakları normal fiyatından satar, zaman zaman (gerçek) indirimler yapar, kargo anında yollanır, kargo paketleri çok iyidir, ilgilenirler; maile 5 dakika sonra cevap gelir. tek kelime ile harika bir müzik mağazasıdır.
 • analog müzik için değerli bir site. hele günümüzde pekcok şeyin degersizlestigi düsünülürse boyle bin tane ıvir zıvir sitesine degismem
 • imç'nin sosyetik versiyonu.

  çok değil 10 yıl öncesine kadar imç'deki dükkânlardan uygun fiyata cd, dvd, sonrasında blu-ray ve plak alırdım. şimdi 2-3 dükkân kaldı hepi topu, kapatır onlar da yakında. meydan opus tarzı yerlere kalacak, zira bu kültür anca cihangir'de karaköy'de filan devam eder. zira d&r ve benzerleri tamamen pop-kültür müzik konusunda, her zevke uygun ürün bulmak zor.
 • aradığım her albümü bulabildiğim müthiş plak dükkanı. plak çeşitliliği gayet iyi ve indirim konusunda da yardımcı oluyorlar. almak istediğiniz bir cd veya plak olursa başka hiçbir yere bakmanıza gerek yok. ben şahsen burayı tavsiye ediyorum.