şükela:  tümü | bugün
  • cihangir'de bulunan müzik mağazası. plak, cd, dvd...

[https://www.opus3a.com/ https://www.opus3a.com/]
  • (bkz: a k müzik)
  • plak çeşitliliği çok yüksektir, bulunmayan plakları normal fiyatından satar, zaman zaman (gerçek) indirimler yapar, kargo anında yollanır, kargo paketleri çok iyidir, ilgilenirler; maile 5 dakika sonra cevap gelir. tek kelime ile harika bir müzik mağazasıdır.
  • zor bulunan eski cd ler için güzel ve güvenilir bir site. verdiğim siparişi iki günde teslim ettiler ve pek çok aç gözlü site gibi hediye paketi için de ayrı ücret istemediler.
  • alışveriş yapmak için her girdiğimde istisnasız "yok artık, bu da mı var? hem de bu fiyata!" dedirten arşive sahip muhteşem müzik mağazası.
  • saat 11'de açılan müzik mağazası. camda teşhir edilen plaklara kedinin kasap camına baktığı gibi bakmaktayım. hemen yanındaki greecology kafe de saat 10 olmuş daha çayı hazırlamamış. bir daha bu tarafa geldiğimde kargaların öğünlerini takip edeceğim.
  • bagimsiz bir muzik markettir. dolayisiyla turkiye'de baska yerde bulunamayacak bazi plak versiyonlari burda bulunabilir. bu acidan versiyon farkliliklarini bilen plak kolleksiyonerleri arada sirada goz atmalidir raflarina. ote yandan surekli stok kontrolu yaparlar. ınternet uzerinden alim yaptiginizda 'aaa bu yokmus para iadesi yapalim' tarzinda bi durumla karsilasmazsiniz. cok kisa surede cok iyi paketlenmis olarak kargolarlar aldiklarinizi. plak kapaklarinin orasi burasi burusmus kirismis sekilde gelmez size. velhasil ozenli disiplinli cok saglam bir dukkandir opus3a...
  • son donemde hayatim kadikoy civarinda gectiginden kelli uzun suredir ugrayamiyorum, o yuzden de ara ara opus3a.com uzerinden siparis vermek durumunda kaliyorum.

gozlemledigim; dukkandaki samimiyet, profesyonellik, muazzamlik nasilsa ayni sey web sitelerine de yansimis.

mantar gibi cogalsinlar boyle insanlar, sektoru ele gecirsinler.
  • henüz mağazalarına uğrama şansım olmadı ancak ne zaman telefon etsem sorduğum her soruya sabırla yanıt alıyorum. beyoğlu'na yolum düşer düşmez mağazaya da uğrayacağım.

bu arada plak koleksiyonu yapanlar web sitesine göz atsınlar. hem fiyatlar kazık değil hem de sağda solda bulamayacağınız pek çok plağı bulabiliyorsunuz.
  • geçenlerde bir tek zihni müzik'te bulabildiğim, hardal'ın "nereden nereye" adlı albümünü zihni'den daha ucuza sipariş ettiğim site. sorularıma anında ve açıkça yanıt verildi. albümün kargoda zarar görmesinden çekiniyordum fakat öyle güzel paketlemişler ki paketleyen insana, gıyabında gülümseyip teşekkür ettim. buradan da teşekkür etme ihtiyacı duydum çünkü işini doğru dürüst yapanlar gitgide azalıyor malum. *