şükela:  tümü | bugün
  • homofobik olmalari muhtemel insan"cik"lardir bunlar.
    (bkz: basligin yazarin basina kalmasi/#1520219)
  • söz konusu öpüşme türk usulü selamlaşmanın devamı olan öpüşmeyse pek bulunmaz bu tarz rahatsız tiplerden türkiyede...türkiyede her erkek birbirini öper selamlaşma anında ve diğer öpüşenleri görmekten de hiç rahatsızlık duymaz...hatta yurdumun çeşitli yörelerinde iki can ciğer dost öpüşüp selamlaştıktan sonra biri diğerinin elini tutup (şşt bak dinle modunda) hem yürüyüp hem muhabbet ederler.
  • bunların birisi dayım birisi de halamın kocası ise ben rahatsız olurum arkadaşım ilk etapta. ama belki sonra konuşuruz, her şey yoluna girer, herkes hayatını istediği gibi yaşar, ne dersin dostum ha? evritingis gana bi okey.
  • dovusen iki erkek gormekten pek de rahatsiz olmayan insanciklardir.
  • insan bilmedigi, tanimadigi, anlamadigi seyden korkar; cekinir.
    neyi gördüğümüz değil, nasıl gördüğümüz önemlidir.
    "-cik" ekini bi zahmet kalıdrarak okuyorum.
    gökkuşağı heryerde aynıdır.

zamanin tee otesinden edit: uzun sozun kisasi; sorun ruhlarin yakinlasmasidir sadece.**
  • eşcinsel olmadıkları kesin olan insanlardır bu insanlar
  • once heteroseksuellere cinsel ozgurluk saglayalım sonra homoseksuelleri tartısırız diyen toplumun asla asamayacagı problemdir,cunku ortada cogunlugu etkileyen bir problem varken azınlıkların ozgurluklerini konusmak yersiz ve sacmadır o yuzdendir ki ulkeyi heteroseksueller icin yeteri kadar yasanabilir yaptıktan sonra escinsellerin problemleri tartısılır ve uygun bir sekilde halledilir.*

(bkz: hadi len)
  • bunu diyen heteroseksüel erkek grubu insanları nedense öpüşen iki kadın gördüklerinde ağbi ne fantazi diyerek tahrik olabilme kapasitesine sahip insanlardır çoğunlukla.
  • avrupa dolaylarında yürümeye çalışan birleşme esnasında eksikliği hissedilen dokunma müzakeresini alkışlayan model matruşka.