• kişinin ilk başta kendisine akabinde karşısındaki insana yaptığı en büyük saygısızlıklardan birisidir.!
    olayın hatlarını esnekleştirmek adına belki düşünülen insana ulaşılıp ulaşılmaması konusu değerlendirilebilir.! (ha bence saçmalıktır bu ayrı, jennifer lopez'i düşünmüşsünüz, eski sevgilinizi, şunu bunu...bi fark yoktur kanımca)
    hissiyatın sıfır olduğunun kanıtıdır bu durum.! ne istediğinizin farkına vardığınız en önemli andır.! her şey apaçıktır işte, sizi öpen birisi vardır lakin siz orada değilsinizdir.! dudaklarınızda olmasını istediğiniz tad orada yoktur...
    uyum ile alakalıdır belkide... "ı ıh bu değil..bu değil" derken, kendinizden tiksinerek devam edersiniz oyununuza.!
    sonra...
    "sonrası yok işte" demek isterken who makes you feel'i dinlerken bulursunuz kendinizi.! yakarsınız bir de sigara...
  • bunun devamı orgazm taklidi yapmaktır...
  • du$unurken ba$ka birini opmek de olabilir bu. sevgilinin kafa yakla$irken birden uzayip gitmesi, ba$ka denk gelen birine... hallenerekten...
  • öpüşme eyleminin agız dolusu kusarak noktalanması için; öpüşürken düşünülecek alternatif üçüncü kişi önerisi olarak "sucuk gibi terlemiş ismail türüt" fantezisi önerilebilir

(bkz: dusunuyorum oyleyse varım)
  • bunun daha ileri safhası sevişirken başkasını düşünmektir..
  • size sucluluk duygusu ya$atan ki$ilerle takildiginizda, ba$iniza gelmesi olasiligi cok yuksektir.
  • "ulan acaba sevgilim duysa ne der?" gibi bir du$unceye sahip olan ki$ilerin icine du$tukleri yanilgidir.
  • insan ne kadar kandırabilirse kendisini o kadar işe yarar bir durumdur aksi taktirde kişi büyük bir ikilemin içine düşecek ve "ne yapıyorum ben" sorusunun baskısı altında ezilip bükülecektir.
  • allahin belasi bulmussun da bunuyorsun dedirtecek eglemdir
hesabın var mı? giriş yap