1. böyle bir başlığı açmak, beni ziyadesiyle utandırdığı halde, ne yazık ki daha fazla dayanamayacağım.

öpüşme işlevini mide bulandıracak kadar iğrençleştiren durum.

bakınız arkadaşlar, öpüşmenin de bir adabı, efendime söyleyeyim bir üslubu vardır. tabiri caizse azgın ve saldırganca kendini kaybedercesine öpüşmek, sizde taktir edersiniz ki gayet mide bulandırıcıdır.

şahsen ben hiç öpüşmedim. dolayısıyla, nasıl öpüşüldüğüne dair en ufak bir fikrim yok. muhtemelen şu an öpüşmeye kalksam büyük bir acemilik yaşarım. peki nerden biliyorsun da konuşuyorsun diyeceksiniz. son derece haklısınız aslında ama;

bir sürü arkadaşım var benim. hemen hemen tüm arkadaşlarım şu veya bu şekilde öpüşmüşler. kimisi bunu sevgilisi ile icra etmiş, kimisi de ortalık aşifteleriyle... fakat çoğu arkadaşımdan duyduğum ortak isyanı sizlere aktaracak olursam; öpüşürken patnerinin dilinin ağız içine girmesi sonucu, ilişki cinsel birleşme aşamasına gelmeden orada bitiyormuş. arkadaşlarımın çoğu, bu iğrenç mevzuyu anlatırken, suratlarında oluşan o tiksinti sayesinde, artık bende onlara hak vermeye başladım.

şu an burada tükürük sıvısından tiksinmeyen, öyle sanıyorum ki yoktur. bu sebeple, öpüşürken patnerin dilini ağız içinde hissetmek kadar iğrenç ve mide bulandırıcı birşey olamayacağını tahmin ediyorum.

bunu şunun için söylüyorum; arkadaşlar daha önce hiç öpüşmemiş kişiler bence öpüşmeyi bu şekilde abartılı derece zevkli birşey sanmamalı. düzgün üslubu ile öpüşenleri bir kenara bırakırsak, dilini ağız içerisinde gezdiren biriyle yapacağınız ilk tecrübe, sizi bu konuda büyük hayal kırıklığına uğratacaktır. ben arkadaşlarımdan bunu öğrendim.
  2. hislerin belki de en güzelidir.
    sevişme starteridir nacizane.
  3. çok güzel bir duygudur. tecrübe etmeden iğreçtir/güzeldir diye yorumda bulunmak ise biraz mantıksızdır.

sonradan akla gelen edit: önceden öpüşmemiş kişiler öpüşmenin abartılı derece zevkli olduğunu bilmelidir. sevdiğin kişiyi öpmek dünyadaki en güzel hissiyattır.
  4. (bkz: öpüşmekten zevk alan insanlar var)

aşık olduğu insanla yapmayanların zevk almaması gayet normal olan eylem.. hoşlanmadığın insanla zaten ne yaparsan yap boşuna... sonuç itibariyle güzel bir histir, denemeyenlere tavsiye olunur.

öpüşürken partnerin dilini ağız içinde hissetmek hakkında bilgi verin