şükela:  tümü | bugün
  • sonisphere 2010 istanbul.
    sahne önü, 3 gün boyunca.
    deli gibi headbang o saçlarla.

dio ölmeyeydi, iyiydi.
  • kadikoy stadi;

fenerbahce 1- galatasaray 4

mac sonrasi taraftar sahaya inmisti, direkleri falan sokmuslerdi.. bizde tugay, kubilay vs oynuyordu fb’de ise tanju ve aykut vardi..

ali samiyen stadi

m.united 0- galatasaray 0

2 gruplu sampiyon ligine katilmistik..
  • fenerbahçe gaziantepspor maçı.
    1-0 bitmişti.
    90+4 golü ile kendimizden geçmiştik.
    o gol, şampiyonluğu müjdelemişti.
  • çalılıklarda iki salyangoz birbirlerini saatler boyu arayıp en sonunda kavuştular ve oradaydım.

bir adama araba çarpmıştı. yerde yatıyordu. yaşlıca bir adam. kafasından kanlar geliyordu ve inatla başını yerden kaldırmaya çalışıyordu. etrafı insanlarla doluydu ve yanından bir dolmuş geçti, o dolmuştaydım.

doğum yaptığı yerden atılmış 6 yavrulu, simsiyah upuzun tüylü bir kedi. ne yapacağını bilmiyor. yavrular etrafa saçılmış, birkaç tanesi mazgalın altında birkaç tanesi çimenliklerde ve en sonunda bir tanesi otoparktan çıkan bir arabanın tekerinin dibinde olma gafletinde bulunup eziliyor. her yerden gelen bebek sesi, biçare etrafta koşuşturan bir anne ve yerde yatan cansız bebek. oradaydım.

bir kız. birkaç masa ötede. gülümsedi. bana değil, kendi bağlamında gülümsedi. oradaydım.
  • 99 depremi.
    (bkz: ankettim doldum)
  • yıl 99, aylardan mart. bostancı gösteri merkezinde liseler arası kasdav müzik yarışması.kabataş erkek lisesi sunset boulevard ile birinci olurken solist barış o inanılmaz, insan üstü performansıyla en iyi solist seçiliyor, koca salonu resmen efsunluyordu. seyirci üstünlüğü de bizdeydi bostancıyı yıkıp geçtik. hayatımda şahit olduğum en güzel olaydı, eminim ki bostancı gösteri merkezinin de sayılı gecelerinden biriydi.