şükela:  tümü | bugün soru sor
  • http://www.oralkarakaya.com.tr/
    gün itibariyle muğla büyükşehir belediyesi aday adayı.
    geçmiş icraatlerini detaylı bir şekilde inceledim.
    sonunda muğla kendine en çok yakışan başkanını buldu diyebilirim. umarım yerel seçimlerde hakettiği yere gelir
    kendisini desteklemek isteyenler için anket linki aşağıdadır.
    https://bodrumhaber.com/…ye-baskan-adayi-kim-olsun/
  • gerek akademik donanımı, gerek deneyimi, gerekse bürokratik kimliği ile muğla büyükşehir belediye başkanlığı koltuğuna ve muğlamıza en çok yakışacak belediye başkanı olacaktır.

osman gürün ve faaliyetleri (?) muğla halkı tarafından artık benimsenmemektedir. izmir büyükşehir belediye başkanlığı gibi artık değişim ve vizyon revizyonu şart olan muğla’da sadece günü kurtaran değil uzun vadede de pozitif etkileri olacak bir kimliğe sahiptir.

hepsinden önemlisi halktan kopuk değil halkın ta içinden gelmiştir.

ulalıdır.

muğlalılar arasında bilen bilir, ulalılar düğerekliler gibi değildir. başkanlık için düğereklilerin zamanı artık dolmuştur.

şimdi düğerekliler düşünsün. (bkz: kıps)
  • muğla büyükşehir belediye başkan aday adayıdır.
    kılıçdaroğlunun kendisini muğla belediye başkanlığına hazırlamak için görevden ayrılmasını rica edip tekirdağ belediyesi sekreterliğine koyduğu söyleniyor
    yıllardır muğla’da chp de önemli isimlerin neredeyse hepsini biliyorum ama son 1 yılda kendisini ilk kez duydum ve ona rağmen tüm ilçe örgütlerine, delegelerine vs kendisini kısa sürede sevdirmiş bence bu güzel bir şey.
    tanımıyorum ama gördüğüm kadarıyla belediye başkanlığı kendisine yakışır
    umarım muğla için en çok çalışacak kişi aday gösterilir.
  • muğlanın bir çok yerinde billboardlarda cumhuriyet bayramı ile ilgili tebrik mesajı var ama sadece kendi ismi var altında belediye başkan aday adayı vs. yazmıyor. bir çok billboarda asıldıysa demek ki güvendiği bir şey veya aldığı bir söz var.
    büyükşehir belediye başkanlığı için mehmet kocadon ve kendisi ağır basıyor.
    bakalım kim atanacak