şükela:  tümü | bugün
 • içinde bildiğin kezzap bulunduran ilaçtır efenim. deldi geçti valla ki!
 • tam tabiriyle "adamın ağzına sıçan" aft yaralarının o pis acısını şıp diye kesen mucize ilaç.ilacı,üzerini kuruladığınız aftlara sürüyorsunuz ve saniyeler içinde acısı geçiyor.acısı geçiyor çünkü ilacı sürer sürmez öyle bir acıyor ki,insan bir hafta aft acısını çekerim,yeterki böyle bir acıyı çekmeyeyim diye düşünmeye başlıyor.artık muhteviyatında kezzap mı vardır,asit mi vardır bilinmez ama acıyı hemen kestiği doğru.ayrıca ilacı kullanan biri olarak gözlemlediğim iyileşme süresini azaltmıyor,sadece iyileşme süresince acımamasını sağlıyor.tabi en önemlisi de bu...
 • içerisinde sülfürik asit mevcut. insanı canından bezdiren aft illetine iyi geldiğini bugün tecrübe ettim. ilk başta hakikaten yakıyor ama sonra rahatlatıyor. 20 liraydı eczacı tanıdık 19 liraya aldım. müftülükten aldığım bilgiye göre orucu bozabileceğinden kaza etseniz iyi olur dediler, ben iftara kadar kastım ama oruç tutanlar kendileri bilir artık.

  http://www.casel.com/oralmedic.pdf
 • tıbbın son mucizesi olan ilac. allah razı olsun anormal bir acı ve ızdırabı dakikalar içerisinde yok etti. bütün o bugüne kadar duydugumuz, kullandıgımız ilaclar ancak aft tamamen oluşumunu sağlamadan önce etkiliydi, bu ise gayet oluşumunu tamamlamış ve şahsımı acıdan kıvrandıran bir aft idi ve oralmedic takribi 5 dakika içerisinde acıya son verdi.
 • yaklaşık 3 dk önce kullandığım ilaç.
  resmen gözlerimden yaş geldi, 5 sn uygulamak gerekiyor ama o 5 sn 5 yıl gibi geldi...
  içerdiği sülfür aft' ı yakıyor, yakmayı bırakın tarumar ediyor zannımca. şu an aft acısı diye bir şey yok. sağolasın oralmedic ( reklam gibi oldu)
 • aft konusunda mucizevi bir ilaç. sürülen 5 sn ve sonrasındaki yaklaşık 1 dakika sağlam acı çekiliyor. sonrası mı? mutluluk, huzur, ağrısız ve acısız bir bir hayat. sürmeden önce konuşamazken sürdükten 5 dk sonra yemek yemeye başladım. daha ne olsun
 • tıp bilimine olan inancımı sağlamlaştıran süpermen.
 • "kodugumun afti yine mi ciktin lan allahsiz!" diyip ustune basiyorsunuz bu ilaci.
  sulfurik asidin altinda aci ceke ceke (ve de cektire cektire) geberiyor igrenc aft. geriye sadece aftin yanmis cesedi ve acisizligin verdigi tarifsiz huzur kaliyor.
 • bunu bulan insana her gün dua edilmeli, her cuma hutbesinde adı okunmalıdır. yıllardır çektiğim aft ilettine noktayı koymuştur.
 • afttan çok çeken bir insan olan beni göğsüne yaslayıp, öpücüklere boğmuş müthiş şeydir. tek kötü yanı fiyatı, onun dışında fevkaladenin fevkinde. aftın üstüne basıyorsunuz, yedi sülalesiyle ilişki kuruyor. o aft ağızda pis pis dursa bile artık sittin sene canınızı yakamıyor. bu teknoloji kadar etkilisini pişik içinde bulsunlar pls. adalate inanmıyorum ama bir tıp var.
hesabın var mı? giriş yap