• şimdiden özledim. 5. sezon izlediğim en güzel sezonlardan biriydi. keşke 10 değil de yılda şöyle en az 30 bölüm falan olsa.
  • türkiye üzerinden netflix'e bağlanınca netflix'in kendi dizisi olan orange is the new black'in sadece 3 sezonu izlenebiliyor. bunun arkasındaki mantık nedir ki? saçmalık. ben senin kendi yapımını kendi platformun üzerinden izleyemeyeceksem niye sana para vereyim? vermem. bu kadar.

ayrıca spoiler nedir nasıl kullanılır bilmeyenler bir şey yazmasın artık n'olur...

--- spoiler - 4. sezon finali ---

cidden, fena spoiler.

poussey... sözlükte spoilerı "4. sezondan 5 bölüm izledim" dedikten sonra verip sezon finaliyle ilgili bir şeyler yazan arkadaş sayesinde yedim, ona rağmen ağladım, baya baya ağladım.
    --- spoiler - 4. sezon finali ---
  • yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından şöyle koltuğa gömülüp izlediğim dizi. dinlendirici, keyifli ve akıp gidiyor. hiç yormuyor.
  • tam olarak nedenini bilmiyorum ama en sevdiğim karakteri big boo olan netflix dizisi. özellikle donut'ın doggett'a yaptığı çirkin hareketten sonra koruyucu bir anne (ya da baba) gibi davranması bunda etkili olabilir. ha bir de saç kesimi ile takım elbisenin pantolon cebine elini atarak yürümesinin de etkisi olabilir. gülüşünü de atlamamak lazım.
  • bir netflix dizisidir. piper chapman'ın kendi hapishane deneyimlerini anlattığı bir dizidir. 15 aylık cezası olan piper eski sevgilisi alex ile aynı hapishaneye düşer ve ayakta kalmaya çalışmaktadırlar.

hapishane dizisi olduğuna bakmayın sert bir mizacı yok dizinin gayet sürekleyici ve komik sahneler bulunur.
  • kubra isminde türk mafyayı türkler hariç herkese yedirebilirsiniz. diziyi sevdim de diyemiyorum izlemeyi de bırakamıyorum. çoğunlukla kadınların bilmek istemediğimiz bakım-onarım sahneleri geçtiğinden soğudum biraz. çıplak sahneler ile bunu dengelemek isteseler de sanırım izleyici kitlesi %80 kadınlar diyebilirim.
  • 20 yılın ardından, yepisyeni bir kaptan janeway monologu duymamıza vesile olan dizi.

https://www.facebook.com/…/videos/1639205762766283/
  • bu dizideki hapishane koşulları tsk'nın zorunlu askerlerine reva gördüğü koşullardan çok daha iyi durumda. en azından ranzalar birbirine bitişik değil, aralarında duvar falan var.
  • tek ben miyim başrol oyuncumuzun yaptığı salaklıklar yüzünden daha fazla bu diziye tahammül edemeyen. kadın saçmaladıkça ben darlanıyorum sanki ben yatıyorum orada bırakmak zorunda kaldım, üzüyor beni izleyemiyorum.
  • dün akşam başladığım dizi.
hesabın var mı? giriş yap