şükela:  tümü | bugün
  • 1 saat 35 dakikalık ispanyol yapımı bilim-kurgu-uzay tarzında bir netflix filmidir. uzayda tek başına yolculuk yapan bir kadının hikayesidir. spoiler vermeden ne derece tanıtım yazabilirim bilemedim.
    netflixin film konusundaki başarısızlıkları bilinsede bu pek de fena bir film değil tarafıma göre. ya da ben tam bir uzay filmi canavarıyım. devasa bir twist var. sanırım filmin tek olayı da o. birazdan yazacağım spoiler'ı filmi izlemeden asla okumayın

hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert
    hayvani spoiler alert

--- spoiler ---

ascension dizisinin netflix çakması sanırım. fikir orjinal olduğu için sırıtmıyor ama ikisini de izleyeni birazcık sıkabilir. twist çakılır mı yahu
    --- spoiler ---
  • hatem khraiche tarafından yazılıp yönetilen netflix filmi. spoiler yememeniz dileğiyle.
  • bugüne kadar izlediğim tüm nextflix filmlerinden sonra pişman oldum. boşa harcadığım zamana yandım. bir daha da netflix filmi izlemem deme noktasına bile gelmiştim ki, bilimkurgu film önerisi olarak bu film karşıma çıkınca yine dayanamadım, izlemeye koyulmuş bulundum. gel gelelim; ilk kez, izlediğim için pişman olmadığım bir netflix filmiyle karşılaştım. imdb puanlamamı eda ettikten sonra hemen buraya geldim. filmin sonunu daha iyi bağlayabilselerdi 7 puanı yabıştırırdım, bu bakımdan bir parça hayalkırıklığına uğramadım değil. yine de 6'dan daha düşük bir puan vermeye gönlüm razı olmadı.

beklentiniz çok yüksek olmasın. yine de izlenmeye değer bir film olduğunu söyleyebilirim. spoiler'sız seyirler diliyorum. spoiler yerseniz the sixth sense spoiler'ı yemişten beter olursunuz, aman dikkat!
  • spoiler spoiler deyip durmuşlar. neymiş lan bunun spoyleri dedim girdim baktım adam aslında robotmuş amk. merakınızı gidereyim dedim.

şaka lan şaka robot mobot yok.

filmin yarısını izledim ve uyuyakaldım. sıkıcı bir film. çok da şeyapmayın.