şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1980 doğumlu gelecek vaad eden yönetmen.. şu sıra projeleri arasında kızıldere'nin uzun metraj çalışması var
 • kisa kisa cektigi filmleri bir araya getirip bir de uzunundan şöyle yayila yayila oturup izlemek istedigimiz fantastik kurgulu bir film bekledigim kedi babasi.
  bunun yaninda cekimlerine basladigi yuzlesme filmini de merakla bekliyoruz.
 • http://www.diyalektiksinemacilar.com/ 'un kurucularındandır kendisi...
  kısa film konusunda türkiye'de bir şeyler yapıldığının kanıtıdır ayrıca..
  (bkz: yürü bea)
 • oportunistlerden nefret eden, bir zamanların splinteri gönlümün kubricki, dünya üzerinde rastlanabilecek en muzip adamlardan bir tanesi, biberi az, şekeri bol, hüpp diye dilde kayabilme potansiyeline sahip diyalektik faresi...bi nevi political refugee!!! yavruum beniiim...
 • akıllara zarar bir insan..
  yeryüzünde bu adamı ciddiye alacak biri varsa aklına şaşarım..
 • tek kelimeyle; rahatsız. çift kelimeyle; küfürbaz, edepsiz...çok kelimeyle ise şöyle,

  -içinde bulunduğu ortamda huysuzluk çıkarmakta bir numara olan ama yine aynı ortamı kah tavırları, kah söyledikleriyle gülmekten kırıp geçiren patavatsız bir adam.
  -çok iyi niyetli olduğunu adım gibi bildiğim halde, haklıyken kendisini haksız duruma sokma konusunda üstüne kimseyi tanımadığım adam.
  -çapkın adam. çapkınlığını, utanmazlığını ulu orta gösteren adam.
  -şu hayatta tanıdığım en şımarık, en anasının kuzusu adam.
  -vurgulamaktan haz duyduğu solcu kişiliğiyle hayatını idame ettiriş biçiminin ortaya çıkardığı ikilem sebebiyle -kendisiyle bol bol eğlendiğim, hatta zaman zaman dalga geçtiğim adam.
  -ona yönelttiğim onca eleştiriye, kızdığım,bazen tahammül edemediğim onca huyuna rağmen, çatlaklığıma, deliliğime, mutsuzluğuma, huysuzluğuma ve huzursuzluğuma en iyi katlanabilen adam.
  -yanındayken delirdiğim ve delirttiğim, ayrı kaldığımda merak ettiğim, birlikte büyümeye çalıştığım ama yanında her daim çocukluğumu, cici kızlığımı ve prensesliğimi hatırladığım amma velakin kendisine bir türlü efendiliği, ağırbaşlılığı , centilmenliği öğretemediğim adam.
  -dış görünüşünün o üçkağıtçı havasının altında yirmi küsür yıldır tanıdığım en saf insan halini bana gösterdiği için
  minnet duyduğum adam.
  -homofobik adam, bu özelliğini bana bulaştırmasından korktuğum adam.
  -atsam atamadığım, satsam satamadığım adam. zaman zaman çileden çıksam dahi, kameranın önünde de arkasında da olsa aslında zaten ne atmak ne de satmak istediğim adam...
 • uzun zamandir suregiden teorik ve ampirik incelemelerin ardindan bir karikatur* karakter oldugu sonucuna varilmistir.

  (bkz: boyle biri aslinda yok)
 • lakabı lisede " ceno" olan kişidir. 2 yıl aynı sınıfı paylaşmanın derin üzüntüsünü yaşıyorum. kendisi o zamanda patavatsız ve şımarıktı, 12 yıl geçmiş sanırım hala öyle. ben ona yönetmen olamazsın dememiştim!